یکشنبه, ۴, فروردین ۱۳۹۸

سالنامه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی”ناب”

بسم الله الرحمن الرحیم

سالنامه «ناب»، تلاشی است برای معرفی مراکز، مؤسسات، چهره‌ها و محصولات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در کشور و ایجاد شبکه و ارائه محتوا، ایده، موضوع و منابع این جبهه جهت استفاده فعالان این عرصه است.

این سالنامه در تلاش است با رویکرد عملیاتی در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، کتاب راهنما و نقشه عملیاتی باشد برای فعالان این عرصه در اقصی نقاط کشور که در مسجد، کانون، پایگاه، مدرسه، دانشگاه و یا مؤسسه‌شان در خط مقدم این جبهه مشغول فعالیت هستند.

«کتاب _ سالنامه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی» دارای چندین بخش اعم از «بیانات» همانند بیانات مقام معظم رهبری پیرامون جوانب مختلف فرهنگی و فرهنگ‌سازی، «محصولات» نظیر معرفی محصولات متنوع تولید و عرضه شده مرتبط با موضوع مناسبت‌های محوری سالنامه، «مؤسسات» نظیر معرفی مؤسسات، مراکز و گروه‌های فعال و عملیات محور جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، «رسانه‌ها»، نظیر معرفی سایت‌ها، پایگاه‌های خبری، روزنامه‌ها و مجلات متنوع و موضوعی، «چهره‌ها» نظیر زندگینامه، معرفی‌نامه و تولیدات چهره‌های بارز و فعال در عرصه جبهه فرهنگی انقلاب و «نکته فرهنگی» بخشی از نکات ناب و کاربردی سخنرانی‌ها، مقالات، دست‌نوشته‌ها و مصاحبه‌های چهره‌ها و عناصر فکری و گفتمان‌ساز جبهه فرهنگی انقلاب، است.

با توجه به تعدد عناصر فعال در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، محدودیت اطلاعات این حوزه و همچنین محدودیت فضای سالنامه، امکان انتشار همه عناصر وجود نداشته و این مجموعه با شاخص‌هایی چون تازگی، تنوع و جریان‌سازی انتخاب شده‌اند.

علاقه‌مندان برای تهیه «کتاب _ سالنامه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی» می‌توانند با شمار تلفن ۰۲۱۸۸۳۱۸۷۸۱ و یا با شماره پیامکی ۳۰۰۰۳۴۴۸ و یا با www.zendegee.net تماس حاصل کنند.

*قابل ذکر می باشد که تعدادی از دانشجویان عضو کانون دانش پژوهان نخبه، جزء دست اندرکاران تهیه این محصول بوده اند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.