یکشنبه, ۲۶, خرداد ۱۳۹۸

ما فکر میکردیم همه کوه از شما پر شده و ما تسلیم شدیم.

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار شهید محمدابراهیم همّت فرمانده لشکر ۲۷ محمدرسول الله(صلی الله علیه و آله و سلّم):

ما در صحنه های جنگ لحظات بسیار زیادی از این امدادهای غیبی برخوردار بودیم.

در عملیات محمد رسول الله(صلی الله علیه و آله و سلّم) یک شب قبل از عملیات در تاریخ دهم تیر ماه، که در تاریخ هفتم شهادت بهشتی مظلوم و یارانش در ایران واقع شده بود؛ ما قصد انجام این عملیات را داشتیم در غرب.

و لیکن از حرکتی که بوجود آمده بود و از شهادت بهشتی و یارانش مقدار تزلزل در برادرها بوجود آمده بود.

یکی از برادرها شب به خواب دید که امام به خوابش آمدن و میگن که حمله کنید آقا امام زمان(عجل الله تعالی) در پیشاپیش شما هستند.

این برادر عزیز صبح بیدار شد و در مسجد که برادرها خوابیده بودند، مسجد نودشه،صبح بیدار شد و یکدفعه در بین نیروها اعلام کرد که امام به خوابش آمده و همچین مطلبی رو گفتند.

تمام برادرها تجهیزات رو بستند و آمده، حرکت کردند و {گفتند} ما همین روز حرکت بکنیم و برویم با عراق بجنگیم، چرا که امام همچین صحبتی را کردند.

ما پس از اصرا و فشار زیاد که در روز نمیشود با عراق عملیات کرد و اون روی ارتفاع است و ما را میبیند و میزند، و بگذارید در شب، به هر اصراری بود برادرها را قانع کردیم تا در شب {عملیات کنیم}.

و در شب عملیات چنان هجومی نیروهای اسلام با تعداد کمی، بر یک یا دو گردان نظامی عراق وارد آوردند که شاید در تاریخ جنگ های جهانی بی سابقه باشه و  پیروز شدند.

و یکی از افسرهای عراقی {که} بعد از عملیات به اسارت گرفته شده بود میگفتیم که فکر میکنی که ما با چقدر حمله کردیم؟ میگفت با دو گردان

گفتیم ما تعدادمون بیشتر از یک گردان نبود، و یک گردان تعداد نفراتش اینقدر بود، اول گفت مسخره میکنید و پس از جر و بحث زیاد {به} گریه افتاد، {و} گفت که وقتی شما الله اکبر میگفتید در شروع حمله ، همه کوه ها داشت میگفت الله اکبر  و ما فکر میکردیم همه کوه از شما پر شده و ما تسلیم شدیم.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.