پنج شنبه, ۳, خرداد ۱۳۹۷

خرید پویانمایی پیام راشل کوری

فروش اینترنتی انیمیشن کوتاه «پیام راشل کوری ۲» به کارگردانی فرهاد عظیما برگزیده جشنواره فیلم عمار و کارگردان انیمیشن نبرد خلیج فارس از طریق سایت کوثر kosar3D.com  از تاریخ ۱۲/۱۲ آغاز می‌شود و قرار است به مدت نامحدود ادامه داشته باشد.

بر همین اساس متقاضیان پیش‌خرید اینترنتی انیمیشن کوتاه پیام راشل کوری ۲ می‌توانند از طریق سایت فروش این  انیمیشن به نشانی اینترنتی  اقدام به ثبت نام نمایند؛ ضمن این که علاقمندان می‌توانند به همراه انیمیشن پیام راشل کوری ۲، دیگر انیمیشن‌های تولید گروه انیمیشن‌سازی فاطمهالزهرا(س) را نیز در قالب یک بسته جداگانه خریداری نمایند.

در این انیمیشن که مرحله تولید آن حدود ۸ ماه به طول انجامیده، نبرد احتمالی نیروهای مقاومت علیه اسرائیل در زمان آینده با تکنیک سه بعدی به تصویر کشیده شده است و در این نبرد، جنگنده‌های نیروی مقاومت جمهوری اسلامی مامور به مهار حمله موشکی اسرائیل می‌شوند که به فتح بیت‌المقدس توسط نیروهای مقاومت منتهی می‌شود.

 انیمیشن پیام راشل کوری ۲ موفق به کسب جایزه بهترین دستاورد فنی از چهارمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار شده و تاکنون مورد استقبال فراوان مخاطبان ایرانی و بین‌المللی قرار گرفته است.

گفتنی است هزینه تولید این انیمیشن کاملا بصورت خصوصی بوده است و هیچ سازمان و نهادی در تهیه این اثر مشارکتی نداشته است.

+لینک خرید اینترنتی پویانمایی(کلیک کنید)

 (تیزر پویانمایی پیام راشل کوری۲)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*