جمعه, ۴, خرداد ۱۳۹۷

چند فراز از سخنرانی شهید سردار همدانی در مورد مذاکره با آمریکا اسفند ۱۳۹۳

چند فراز از سخنرانی شهید سردار همدانی، اسفند ۱۳۹۳

باید ببینیم دشمن چرا امروز آن قدر بهم ریخته‌است. آن‌ها قیمت نفت را کاهش می‌دهند تا ایران اسلامی را به زانو در بیاورند و چون ادبیات انقلاب اسلامی را درک نکرده‌اند می‌خواهند با سازوکار قبلی خود با ما بجنگند.

امروز فرزندان متولد شده انقلاب اسلامی در آن سوی مرز نگران قرارگاه مرکزی انقلاب در ایران هستند، چون مسئولین و همه مردم ما فراموش کرده‌اند که ما در دوران فشار همه جانبه مقاومت کرده و پیروز شدیم. …

سردار همدانی با بیان اینکه چرا امروز این اشتباه را می‌کنیم و در حالی که بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی که عزت ملت بود گفت: امام (ره) فرمودند مثل ما و آمریکایی ها، مثل گرگ و میش است، اما برخی با آن‌ها قدم زده و با آن‌ها لبخند زدند.

وی با بیان اینکه متهم ردیف اول این ماجرا مسئولین ما هستند عنوان داشت: مگر می‌شود با آمریکایی‌ها قدم بزنیم و انتظار داشته باشیم که شهدا ما را شفاعت کنند و قطعاً شهدا به خاطر انجام این کار ما را محاکمه خواهند کرد.

سردار همدانی با اشاره به مذاکرات ایران و غرب و با بیان اینکه این یک بازی برد، برد نیست و یک باخت است عنوان داشت: رهبر معظم انقلاب بعد از ارتحال امام(ره) فرمودند اگر ما یک قدم عقب نشینی کنیم دشمن ده قدم جلوتر می‌آید. امروز تمام ابهت ابر قدرتی دشمن شکسته شده‌است و ما با یک سری از کارها داریم این را به دشمن باز می‌گردانیم و شهدا به خاطر این کار از ما نخواهند گذشت.

مشاور فرمانده کل سپاه با بیان اینکه کدام یک از شهدا در وصیت‌نامه‌هایشان گفته‌اند ما برای ایران و سرزمین جنگیده‌ایم بیان داشت: امروز نسبت به گذشته از نظر محاصره اقتصادی و امکانات بهترین وضع را داریم و آمریکا دیگر ابر قدرت نیست و کسی به حرف او گوش نمی‌دهد.

باید از مسئولین سوال کنیم که اگر ما مشکل ارزی داریم چرا ماشین‌های میلیاردی و امکانات لوکس وارد کشور می‌شوند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*