شنبه, ۲۷, مرداد ۱۳۹۷

برجام و انتظار ما نخبگان از نمایندگان مجلس

نیروهای انقلابی منتظرند که ببینند نمایندگان مجلس در رابطه با برجام چه تصمیمی می گیرند؟

آیا در برابر خدا حجت شرعی دارند؟آیا از این آزمون الهی سربلند بیرون می آیند؟

آیا در برابر شهدا سر افکنده می شوند؟آیا روزنه های نفوذ را می بندند؟

آیا قلب نائب امام عصر عجل الله فرجه را شاد می کنند؟

آیا فرق جام زهر و برجام را به دنیا نشان می دهند؟

آیا تفاوت مجلس ششم را با مجلس انقلابی به تصویر می کشند؟

آیا ایادی استکبار و فتنه گران داخلی را برای همیشه ناامید می کنند؟

آیا با شجاعت تمام و بدون تعلقات،خط بطلان بر ایده نامبارک مجلس محافظه کار خواهند کشید؟

به این عکس بنگرید و خشم خود را در برابر آمریکا شدت بخشید و با تصمیم قاطع خود دشمن را نا امید کنید

۴ نظر

 1. …………… آبروی نخبگان رو بردید. یه نخبه هیچوقت احساسی برخورد نمیکنه. این واقعا تمسخر آمیزه.

  • امام خامنه ای (مدظله العالی) :
   ما راجع به نخبه‌پروری علمی بحث کردیم، من حالا نخبه‌پروری سیاسی را توصیه میکنم. من تأیید میکنم که در بخشهای تبلیغات و صدا و سیما، نخبه‌های سیاسی و نخبه‌های اجتماعی باید مطرح بشوند؛ یکی از دوستان اینجوری فرمودید، که کاملاً درست است؛ مورد تأیید من است و این کار ان‌شاءاللَّه باید بشود؛ لیکن بخشی از نخبه‌پروری هم مربوط به شماست؛ یعنی در محیط تشکلهای دانشجوئی، نخبه‌های سیاسی پرورش پیدا کنند؛ فضا را آماده کنید. این دیگر دست دولت و دست محیط خارج از دانشگاه نیست؛ دست خود شماست. از فکر، از ذهن استفاده کنید، ببینید چگونه میتوانید محیط بحث و استدلال و ورزیابی فکری و تقویت روحیه و تقویت امید و محکم کردن پایه‌های فکر سیاسی را در این طبقه‌ی جدیدی که بعد از شما میآیند، برنامه‌ریزی کنید که خاطرجمع باشیم که مجموعه‌ی دانشجوئی در دوره‌ی بعد و دورههای بعد، همچنان در جهت همین هدفهای بلند و آرمانهای خوب پیش خواهد رفت. البته مراقب زاویه‌ها باید بود؛ کج‌رویها را بایستی دید و شناخت.

   یک نکته‌ی دیگری که در دنباله‌ی آن مطالبه‌ی دانشجوئی عرض میکنم، این است که مطالبه کردن با دشمنی کردن فرق دارد. اینکه ما گفتیم گاهی اوقات معارضه‌ی با مسئولان کشور نشود – که الان هم همین را تأکید میکنیم؛ معارضه نباید بشود – این به معنای انتقاد نکردن نیست؛ به معنای مطالبه نکردن نیست

  • مقام معظم رهبری :
   از طرف نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران هم مسئله به همین عمق است. مشکل ملت ایران با آمریکا مشکل کارهای امروز نیست؛ مشکل پنجاه و چند سال موذیگری و خباثت از سوی آن رژیم نسبت به ملت ایران است؛ از سال ۱۳۳۲ تا امروز. سالها پیش از انقلاب، بخصوص از وقتی نهضت امام (رضوان اللَّه علیه) و نهضت روحانیت شروع شد تا پیروزی انقلاب، آنچه خواستند علیه ملت ایران توطئه کردند، ضربه زدند، خیانت کردند، فشار وارد آوردند و انواع و اقسام شیوه‌های مستکبرانه را با این ملت به کار بردند. بعد از پیروزی انقلاب – الان، سی سال است – هیچ روزی نبوده است که آمریکا نسبت به ملت ایران نیت خیری داشته باشد؛ از کارهای گذشته‌ی خودش عذرخواهی بکند؛ صادقانه دست از استکبار و طمع‌ورزی نسبت به ملت ایران بردارد. مسئله‌ی ما با آمریکا این نیست که حالا بر سر دو تا موضوع جهانی یا بین‌المللی یا منطقه‌ای با هم اختلاف نظر داریم، برویم بنشینیم با مذاکره حل کنیم. مسئله مثل مسئله‌ی مرگ و زندگی است؛ مسئله‌ی هست و نیست است. این نکته‌ی دوم، که این را شما جوان‌ها بدانید؛ ما اهل ستیزه‌گری نیستیم؛ اما اهل حفظ هویت خود، استقلال خود، عزت خود هستیم. هر کسی که عزت ملت ایران را بخواهد پایمال کند، ملت ایران را تحقیر کند، بخواهد دست سلطه را بر این ملت دراز کند، ملت ایران با غیرت خود، با ایمان خود این دست را قطع میکند.

 2. یک نظر هم داشتم .لطفا نسبت به موضوعات سیاسی روز شما هم به روز باشید .ما باید نخبه سیاسی هم داشته باشیم .خواهشا برای این امر بیشتر تلاش کنید .خیلی دیر به دیر مطلب سیاسی میگذارید .
  یاعلی

  مرگ بر آمریکا …

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.