پنج شنبه, ۲۸, تیر ۱۳۹۷

پوشش خبری جلسات باشگاه متانت در رجانیوز

گروه معارف – رجانیوز: باشگاه متانت، با هدف احیاء هویت صنفی مربیان تربیتی و تشکیل شبکه‏ ای از سرگروه ها، مربیان و اساتید امر تربیت تأسیس شده است. عناوینی همچون مشاوره، آموزش، پشتیبانی و کارورزی از اهم برنامه های این باشگاه می باشد. اردوهای آموزشی ماهانه با هدف بهره مند ‏شدن از اساتید بزرگوار و مجرب امر تربیت و ایجاد دغدغه و حساسیت نسبت به مسائل تربیتی و توانمندسازی سرحلقه‏ های مستعد در حال برگزاری می باشد.
به گزارش رجانیوز، سومین جلسه سلسله سخنرانی‌های این باشگاه با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد رهنمایی همراه بود. وی عضو هئیت علمی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) قم است و دارای تألیفاتی چون همکاری در تألیف «روان‌شناسی رشد با نگرشی به منابع اسلامی، غرب‌شناسی، درآمدی برمبانی ارزش‌ها و آشنایی با اصول و فنون مشاوره می‌باشد.
حجت الاسلام رهنمایی در این جلسه در تبیین اصول اولیه در تعلیم و تربیت اسلامی گفت: اظهار و اقدام به بسم‌الله، از آن خدا بودن موفقیت‌ها و توکل بر خدا  سه اصل مهم اولیه در تعلیم و تربیت اسلامی است.
وی با بیان این مطلب که با التقاط نمی شود جهت گیری اسلامی را درست کرد خاطرنشان کرد: التقاط در جهت گیری اسلامی مثل این است که در کنار یک قطب‌نما، آهن‌ربا بگذارید. معلوم است که جهت درست را به شما نشان نمی‌دهد.
برای مشاهده متن کامل خبر اینجا را کلیک نمایید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.