جمعه, ۲۶, مرداد ۱۳۹۷

آماده مبارزه با استکباریم…

“سؤال کردند، تکلیف مبارزه‌ی با استکبار پس از مذاکرات چیست؟ خب، مگر مبارزه‌ی با استکبار، تعطیل‌پذیر است؟ مبارزه‌ی با استکبار، مبارزه‌ی با نظام سلطه تعطیل‌پذیر نیست… این جزو کارهای اساسی است، جزو مبانی انقلاب است. یعنی اگر مبارزه‌ی با استکبار نباشد، ما اصلاً تابع قرآن نیستیم. مبارزه‌ی با استکبار که تمام نمیشود. در مورد مصادیق استکبار، آمریکا اتمّ مصادیق استکبار است… مبارزه‌ی با استکبار تعطیل‌پذیر نیست، تکلیفش کاملاً روشن است و خودتان را آماده کنید برای ادامه‌ی مبارزه‌ی با استکبار.”
متن فوق گوشه هایی از پاسخ رهبر معظم انقلاب به پرسش مطرح شده در دیدار با دانشجویان سراسرکشور در رمضان امسال می باشد. امروز در جریان تصویب توافقنامه ژنو در مجلس، دانشجویان و نخبگان کانونی و غیرکانونی همصدا با رهبر معظم انقلاب  این پیام را به آمریکا و رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی خواهند رساند که با توافق هسته ای، تغییری در رویکرد ملت ایران نسبت به استکبار جهانی رخ نخواهد داد.

کلیه دانشجویان و نخبگان برای پیوستن به این کمپین، می توانند تصاویر گرفته شده در اردوهای جهادی خود را با جمله “آماده مبارزه با استکباریم” به  آدرس ایمیل javaddavarikia@gmail.com یا به کاربر javaddavarikia  در تلگرام ارسال کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.