شنبه, ۳۱, فروردین ۱۳۹۸

پاسخ سایت ره توشه به نامه مقدم فر به حسین شریعتمداری

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای مقدم فر شما دیگر چرا؟ آیا این حساسیتی که شما به خرج داده اید و نامه به آقای شریعتمداری نوشته اید، بهتر نبود خطاب به دکتر فیروز آبادی وکسانی که به گونه ای حرف میزنندکه گویا رهبری موافق برجام هستند می نوشتید؟!

جناب آقای مقدم فر ! اگر سرمقاله آقای شریعتمداری را یه دقت خوانده بودید هرگز به خود اجازه نمی دادید که این چنین به سرباز خط شکن جبهه سیاسی تهمت زده و بنویسیدکه ایشان ((اصرار دارد به مخاطبان خود تفهیم کند که رهبر انقلاب مثل من فکر می‌کند؟! مثل من تحلیل می‌کند؟! ومثل من می‌فهمد؟! بهتر نیست به گونه ای موضع‌گیری کنید که حداکثر مواضع خود را اعلام کنید نه اینکه از زبان رهبری سخنی بگویید؟)).

جناب آقای مقدم فر ! تمام اشکال شما از این امر بدیهی ناشی شده است که بین تحلیل سخن و بیان نقل سخن خلط کرده اید.

آنچه آقای شریعتمداری نوشته اند تحلیل و برداشت از سخنان رهبری است نه انتساب به رهبری .

اگر بازتاب و ذوق زدگی رسانه های خارجی و هم پیاله های داخلی و نشریه های اصحاب فتنه را ببینید که از نامه شما با عنوان نامه سر گشاده یاد کرده اند به خطای فاحش خود پی می برید..

جناب آقای مقدم فر شما دیگر چرا؟

آیا این حساسیتی که شما به خرج داده ایدو در نامه خود به آقای شریعتمداری نوشته اید که :

((آیا اگر امر دایر باشد که جهت‌گیری پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری را در این مورد بپذیریم یا نوشته جنابعالی را، به نظر کدام را باید انتخاب کنیم؟ آیا بیان صریح مقام معظم رهبری مبنی بر طی مسیر قانونی و تصویب یا عدم تصویب براساس مصالح ملی را به گوش جان بسپاریم و از شتابزدگی در استنتاج بپرهیزیم؟ یا به تشخیص خود آنچنان پا بفشریم و به دیگران القاء کنیم به گونه‌ای که هر نوع نتیجه‌گیری غیر از مجاری قانونی مغایر نظر رهبری جلوه داده شود؟ آیا تصور نمی‌کنید در شرایطی که نیروهای انقلاب به یکپارچگی و وحدت کلمه بیش از گذشته نیاز دارند، اینگونه موضع‌گیری کردن یک دوگانگی وشکاف در بین نیروهای انقلاب ایجاد می‌کند؟ )) بهتر نبود خطاب به دکتر فیروز آبادی وکسانی که به کونه ای حرف میزنندکه گویا رهبری موافق برجام هستند می نوشتید؟!

این جمله را که نوشته اید:

((اینگونه موضع‌گیری کردن یک دوگانگی وشکاف در بین نیروهای انقلاب ایجاد می‌کند؟ )) باید زودنر از اینها خطاب به کسانی می نوشتید که منتقدین دلسوز را به افراطی بودن متهم میکردند و کار برجام را تمام شده می پنداشتند و تا جایی پیش آمدند که به نیروهای انقلاب توصیه کردند و میکنند در نقد برجام هیچ حرفی نزنید واین توصیه را انتساب به دفتر رهبری می دادند.

سایت ره توشه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.