پنج شنبه, ۳, خرداد ۱۳۹۷

دیدار المپیادی های کانون با مقام معظم رهبری

رهبرا

به رسم تجدید بیعت، تعدادی دیگر از مدال های المپیادهای علمیِ کشوری و جهانی خویش که بضاعت اندک ما در این راه است به محضر شریفتان تقدیم می کنیم.

همچنین نسخه اولیه ی نظام نامه جامع تعلیم و تربیت استعداد های برتر را در قالب هفت جلد کتاب هماهنگ به حضورتان عرضه می داریم. این مجموعه نمایی از اندیشه ها و تجربیات بیست ساله ی کانون دانش پژوهان نخبه در جهت تشکیل شبکه تربیتی نخبگان است.

هدیه کوچک ما را بپذیرید که از موری به پیشگاه سلیمان بیش از این بر نیاید.

عزیزا

در سال ۸۱ مجموعه ی کانون دانش پژوهان نخبه این توفیق را یافت که به زیارت حضرت عالی نائل شود. اگرچه ذائقه جان نسل گذشته ی مجموعه پس از ۱۳ سال هنوز از شیرینی شهد آن دیدار محظوظ است اما نسل جدید نخبگان ما در تمام این سالها بی تاب شرف یابی به محضرتان هستند

( بخشی از متن اهدای مدال به نائب امام زمان ع)

عزیز ما ، ای وصی امام عشق !

آنان که معنای “ولایت” را نمی دانند در کار ما سخت درمانده اند ، اما شما خوب می دانید که سر چشمه این تسلیم و اطاعت و محبت در کجاست. خودتان خوب می دانید که چقدر شما را دوست می داریم و چقدر دلمان می خواست که به دیدار شما بیاییم و  سر در بغل شما پنهان کنیم و بگرییم . ذره پروری نمودید و ما را به حضور دعوت کردید، ما طلعت آن عنایت ازلی را در نگاه شما باز خواهیم یافت . لبخند شما شفقت صبح را دارد و شب انزوای ما را  خواهد شکست . سر ما و قدمتان ، که وصی امام عشق هستید و نایب امام زمان (ع).

دیدار  اهدا کنندگان مدال در سال ۹۳ همراه با برخی از اعضای کانون دانش پژوهان نخبه با مقام معظم رهبری انشالله فردا ظهر همراه با اقامه نماز ظهر و عصر برگزار خواهد شد.

 

۲ نظر

  1. کاش ما هم لیاقت دست بوسی داشتیم. سلام ما از راه ماندگان را هم به اماممان برسانید.

  2. کاش ما هم لایق دیدار بودیم…

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*