سه شنبه, ۳۰, بهمن ۱۳۹۷

بسته عیدانه ( جااااارچی ییییی)

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام نماز روزتون مبارک باشه ایشالا . خوب ماه خدا و ماه بنده هاش تموم شد برای اینکه تو این ماه از بندگانشون شده باشیم صلوات!!! علیرغم روزه بودن تو این گرمای سخت باز اومدیم تا ثابت کنیم ما همیشه در صحنه ایم .آب دهان بر ریا!! در ضمن یک قدر دانی از آن دلاوران و پهلوانانی که در راه کانون و اعتقاداتشان ، شرف ورزیده اند و کامنت نگاشته اند ،هم میکنیم درود خدا بر شما

جار بیر:

بله ، شب های قدر رو هم گذروندیم و الحمدلله دوباره توکانون مراسم بود و بازهم الحمدلله که به خیر گذشت البته به جز موارد جزیی مثل کمبود غذا و قظع و وصلی سیستم صوتی و سحری تو بعضی از کانونا ساندویچ دادن و … هیچ مشکلی نبود! اصلا دوشواری نداشتیم !

تو این شب های عزیز ماه مبارک هم خداوند منان و حنان به بچه های کانون این توفیق رو داد که تشنگان و گشنگان کانونی را به منازل خویش دعوت کنند . در بعضی از موارد هم دیده شده که به رستوران دعوت کردن!!۱(بچه پولدار هم باشی خوبه هاااا) از قضا ، این سلسله دعوات به ما هم خورد و ما رهسپار افطاری خوران یکی از دوستان شدیم ، ابتدا کمی با قرآن آشنا شدیم و چند سوره تلاوت کردیم (خودمونیما ، خداییش قرآن خوبی داریم !!!!) انتطار ها به لب رسید و اذان گفته شد . به سمت سفره با سیستم ۲-۴-۴ حمله ور شدیم . دو مهاجم اول با دیدن سفره همان جا سکته ی محاسباتی کردند وبه هافبک ها دستور به دفاع از آرمان های خویش دادند . چشمتان روز بد نبیند در سفره چیزی جز ۲ قرص نان و نمک نبود . فکر کنم اونا هم به سایت آقا سرزدن و طرح افطاری ساده رو دیدن و جوگیر شدن !!!

از افطاری ساده بذگریم که داغ دلمان تازه شد ، بچه ها ی کانون تو این چند روزه بد جور رسانه ای شده اند. نمونش آقای شهبازی (قدس رهبر یدیه!) که چشمانشان به جمال نورانی رهبر روشن شد.(اگه راه داره تو را خدا ما هم با خودتون ببرید!!) . در عکس معلومه چه گلی شکفته   از لپ های آقا محمد رضایمان ، البته آقا محمد رضایشان!! آقا محمدرضا راستی مگه دیدار آقا با شعرا نبود؟؟؟؟ ای کلک آقا شهبازی!!!!

photo_2015-07-18_17-27-46

نمونه ی دیگر سایت وارث یه عکس با اخلاص !!! از یه بنده خدایی الغرض کانونی منتشر کرده. بشتابید کلاس های چگونه در هیئت استیل بگیریم ؟ هم اکنون در کانون . بشتابید اگر همین الان ثبت نام کنید از تخفیف ویژه برخوردار شوید با حضور استاد ارجمند در تصویر:

photo_2015-07-18_17-27-37و نمونه دیگری هم عکس یکی از بچه های کانون در مجله همشهری جوان بود که ما عکسشو نداشتیم و ایشالله در جارچی بعدی به تصویر خواهیم کشید…

جار ایکی:

امتحانات دانشجویان هم بالاخره تموم شد و بعد رهایی از این ابلیس و در زنجیر کردن آن برای چند ماه (البته بعضی ها خودشون دوست دارن تو تابستونم ابلیس بازی کنن) به استراحت مطلق فرو رفتند

بگذریم کنکوریا چطورن ؟؟ اونایی که چشم ها رو به سایت سنجش دوختن که ببینن صفرای جلو ی رتبشون از تعداد ستاره های کهکشان راه شیری کمتره یا نه؟ایشالا که رتبشون هر چی شه ولی درست انتخاب رشته کنن . میدونم تو کانون شما رو با تمام رشته ها آشنا کردن وهمتون استعداد یابی شدید و …!!! ولی یه ذره بیشتر تحقیق کنید بهتره ها !!! از من گفتن بود…

جواب کنکور ارشد هم اومد.ولی در کمال حیرت و تعجب فراوان دانشجویان در این عرصه ی تنگاتنگ یه کاری کردن که لااقل رتبشونو بشه تو همایش کانون با افتخار اعلام کرد (نه مثل کنکور کارشناسی !!!) منم از همین تیریبون به همشون تبریک میگم . در ضمن شیرینی فراموش نشه ها!!!

اسامی این افراد رو بعد از تعیین تکلیف شدن انتخاب رشته شون خدمتتون اعلام خواهیم کرد!

جار اوچ:(در کانون چه خبره؟)

خبر ها حاکی از آن است که لشکر کشی سینا خان به کانون ۲۰ ناموفق بود. وی که طی حملات خود ابتدا مسئولیت کانون را تصاحب کرده و سپس در غزوه ی حمزه آباد یکی از ۲ دوره ی ۱۹ را به غنیمت گرفت و بعد با مجروح کردن سرلشکر(مسئول دوره) حریف ،دوره ی دیگر ۱۹ آن را نیز از آن خود کرد بلاخره به دلیل تحریم ها ی غیر منصفانه و غیر قانونی دولت های همسایه (کانون های ۱۴.۱۹.۱۶) پای میز مذاکره نشست .و در توافقی مسئولیت خود را به آقا فرزاد حجتیان تحویل دادند.ما هم به این بزرگوار تبریک عرض میکنیم. ایشالا که کانون ۲۰ رو متحول کنند . اصن بترکونند . حال کنیم . امیدواریم که مشکلات پیش رو رو بنا به روال مسئولین به گردن دولت گذشته نیاندازند .در اینجا یه خسته نباشید هم به آقا سینا اطاهرین گل هم میگیم که در طی این مدت و اقا یه تنه کانون ۲۰ رو سرپا نگه داشتند و با تمام مشکلات هم مسئول دوره بودند و هم مسئول کانون دمشون گرم و این هم مسئول جدید کانون بیست: مهندس فرزاد حجتیان کارشناسی ارشد صنایع با رتبه ۳۰۰:

photo_2015-07-19_17-14-19البته این عکسیه که خودشون در فضای مجازی نشر دادن!!!

و عکس مسئول کانون سابق مهندس سینا آطاهریان:

photo_2015-07-19_17-18-18عکسیه که خودشون به عنوان تصویر شاخص در فضای مجازی نشر دادن!!!

مسئول کانون منطقه ۱۴ هم عوض شده . این یکی با قبلی فرق می کنه. اینجا دیگه از لشر کشی و … خبری نیست. اینجا خبر عشق و عاشقی و…. خلاصه فیلم هندیه دیگه!!! البته اینا همش در حد گمانه زنیه ولی به نظر میرسه مسئول کانون سابق فکرایی در سر داشته که به سرعت این جابجایی رو انجام داده که بماند وقتی که خبرهای موثق تری به دستمون رسید بهتون اعلام میکینم . شاید هم لشگرکشی و… هم در کاربوده که ما خبر نداریم. یه لشگر کشی فوق سری از نوع فیلم “تروی” وقتی که داداش کوچیکه هکتور عاشق شده بود و آره دیگه ….!!! خلاصه بسوزه پدر عاشقی….

مسئول کانون جدید: مهندس محمد حسن داوری

photo_2015-07-19_17-20-11

مسئول کانون سابق:

photo_2015-07-19_17-19-51

ورود دوره ۱۶ ای ها به کادر کانون . محسن جعفری ثقیه بعد سال ها بلاتکلیفی دوره ی۲۱ کانون ۲۰(بدون مسول دوره بودن، البته مصلحتی بوده که مسول دوره نداشتنا وگر نه کانون خیلی حساب کتاب داره) این مسولیت را قبول کردند و در کانون ۱۶ آقایان علیرضا رادبخش و مهدی مجیدی مقدم مسئول دوره ۲۳ شدن خدا صبرشون بده بیچاره ها اول جوونی پیر میشن !!! البته بهشون پیشنهاد میکنم حتما وسایل ضروری شامل ماشین بازی ، عروسک باب اسفنجی ، سری کامل کلاه قرمزی ۹۴ ، در مواقعی شیر خشک و و …. همراه داشته باشن . خطابم به مسئولینه !!! آی شمایی که با هزاران وعده سر کار اومدید فکر کنم دوره ۱۶ ها هنوز خودشون به مسئول دوره احتیاج داشته باشن ! حاجی من خودم ضربه خوردم که میگم سینه سوختم من خودم درد کشیدم شما رو به بی بی زبیده قسم حواستون باشه !!

تعدادی از ۱۶ ها هم مسئول اجرایی و فرهنگی و اردو و اموال و … کانون ۱۶ و ۲۰ شدند . اینجوری که معلومه راه و رسم پیشرفت و خوب بلدن ! ایشالا که در ساشونم به همین خوبی بلد باشن!

جاردورت:

916381_PhotoA

تبریک ! تبریک!

به به بالاخره جواب المپیاد هم اومد و کانون دوباره رنگ و بوی نخبگی به خودش دید ! باز هم بچه ها گل کاشتند دمشون گرم . امید ما هم به شما دانش آموزان است (دانشجویان حواستون باشه ) اینم از اسامیه دوستان گلمون که در مرحله دوم قبول شدند.

فیزیک:شایان شریفی،علی رئوفیان،علی شهراب

ریاضی:حسین ذاکری نیا

کامپیوتر : سید حسین موسوی

کامپیوتر:عباس فروزان نژاد

رقابت نیستا ولی داشته باشید کانون هاشون رو….!!!! مگه میشه؟ مگه داریم؟

جار بش( ازدواجی)

images

به جان خودم من اگه میدونستم رقابت بین اعضای هیئت انقدر سنگینه برای تصاحب جایزه دست طلایی، خبرهای عقد دروغی و شایعه ای اینجا زودتر میزاشتم تا برخی از اعضای هیئت زودتر دست به کار بشن! قضیه از این قراره که بعد از خبر دقیق ما در رابطه با عقد یکی از مثلث فشار اعضای هیئت که تحلیل کرده بودیم که دو ضلع دیگر به شدت دنبال به جلو انداختن امر ازدواج خود هستند، پر رنگ ترین ضلع مثلث هیئت هم تو این روزها یا در آستانه خوندن عقده یا عقدش خونده شده، حالا رقابت بین دو تن مزدوج بسیار سنگین شده ! و هرچند ضلع سوم از قافله عقب مونده ولی قصد داره با یک سری حرکات انتحاری که ممکنه آینده سیاسی خودش و اعضای هیئت رو به خطر بیندازه به هر ترتیب که شده جایزه رو مال خودش بکنه. حتی در این کشمکش سعی کرده پای ریوالدوی برزیلی! رو هم در حلقه وسط هیئت باز کنه و در حال رایزنی با لورون جیمز آمریکاییه که به دلیل قد بلندش و دستای بزرگش حافظ منافع این فرد در حلقه وسط هیئت در هنگام هروله باشه، در بخش پذیرایی هیئت هم سعی داره با ورود گاوهای هلندی با دادن شیر تازه نظر مخاطبان رو به خود جلب کنه که این دعوا سر دراز دارد….

در منطقه نوزده خبری نیست، هرچند جسته گریخته خواستاری هایی بوده اما منجر به وصلت نشده متاسفانه، ستون بلامنازع این کانون قدم در امر پر برکت خواستگاری گذاشته که گویا اولین خواستگاریش با شکست مواجه شده و همچنین یکی از اعضای دوره دهی این منطقه بعد از چندین جلسه نتوانست مدال مبارک چارپایی رو از آن خودش بکنه….

اما کانون بیست جووناشون که هیچی، ولی بزرگتراشون این روزا به شدت دنبال راست و ریس کردن مراسم عروسیشون هستن که تو همین ماه مرداده و شهریور، ایشالله ما هم دعوتیم، تو این دو ماهه تو کانون با پنج عروسی مواجه ایم، خدا برکت بده، که سه تاش از بزرگترای بیست هستن.

دو تای دیگه هم از بزرگترای منطقه شونزده هستن که دارن خودشونو برای پوشیدن لباس دومادی آماده می کنن. ازون ور خبری از جوونای منطقه شونزده نیست و به نظر میرسه مسئول کانون این منطقه به شدت با سیاست افزایش جمعیت مخالفه و از این جهت خودش و افراد رو از ورود به امر ازدواج منع میکنه!!!

کانون چهارده هم فعلن خبری نیست جز چیزی که بالا گفته شد….

اما خبر شگفت انگیز اینکه یه دوره سیزدهی گوی سبقت رو از مسئول دوره سابق خودش ربود و در همین ایام قبل ماه رمضان مجلس عروسیش رو هم برگزار کرد و جاتون خالی، دانش آموز و مسئول دوره یه عکس سلفی یادگاری هم با هم داشتن:

photo_2015-07-18_18-21-02

انشالله مبارک باشه

و بالاخره اینکه خدا یه کاکل پسر خوجیل و موجیل هم تو این روزهای پر برکت ماه رمضون به آقا سید حامد موسوی داده که انشالله به برکت همین ماه جزء سربازهای امام زمان ع باشه.

اینم چندتا عکس یادگاری به قول ارسطوی بزرگ: فنیتتتو….!!!!

DSC00703

Untitled

2 (124)

DSC00684

DSC00681

DSC00673

2 (462)

منتظر جارچی بعدی باشید….

۷ نظر

 1. خدا قوت
  اصلا معلوم نیست که نویسنده کانون بیستیه!!!!!!!!!!!!!

 2. چه اولش مسخره س ، مبارک باشه؟!

 3. به اون دوست گرامی که به اسم مش یدالله در این صفحه نظر گذاشتند میخواستم بگم که بنده رو یک سری از دوستان میشناسند و دلیل اینکه بنده با این اسم نظر میگذارم رو میدونن پس خواهشا با اسم دیگری نظر بگذارید که سو تفاهم نشه .ممنون .
  مشیدالله

 4. ……سه ضلع هیئت……………
  …ستون بلامنازع این کانون……..
  …..کانون بیست جووناشون که هیچی، ولی بزرگتراشون این روزا به شدت دنبال راست و ریس کردن مراسم عروسیشون ……..
  ……دو تای دیگه هم از بزرگترای منطقه شونزده……
  …….یه دوره سیزدهی گوی سبقت رو از مسئول دوره……
  یهو نمینوشتید اینا رو دیگه. همش مبهمه. حداقل اسامی رو میآوردید.

 5. با سلام. عالی بود مث همیشه فقط یه نکته: عباس فروزان نژاد نجوم قبول شده. سیدحسین موسوی مرحله سه رو هم با قدرت له کرد! با تشکر.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.