جمعه, ۱, تیر ۱۳۹۷

معرفی سایت و نرم افزار آوا بوک

یکی از معضلات اصلی این روزهای جامعه ما رغبت پایین مردم برای خواندن کتاب، به علل مختلف از جمله گرانی کتاب، سختی حمل و نقل، کمبود زمان و رغبت بیش تر مردم به کار با لوازم جدید دیجیتالی می باشد.

[img=left]http://old.kanoonnokhbeh.ir/uploads/posts/2013-11/1385305873_ava1.jpg[/img]آوابوک یک بستر جدید و امن نرم افزاری جهت تولید، نشر، بازاریابی و فروش انواع محتوای دیجیتالی در قالب کتب چند رسانه ای است. آوابوک این امکان را برای شما فراهم می کند تا در هر زمان و مکان بدون هیچ محدودیتی به مطالعه بپردازید و دانش خود را افزایش دهید. شما با استفاده از کتاب هایی که در این بستر تولید شده اند دیگر مشکلات کتاب های سنتی را نخواهید داشت. مشکلاتی از قبیل: قیمت بالای کتاب، خستگی چشم، حمل کتب سنگین، کمیاب بودن کتاب و…

آوابوک با ترکیب فناوری و هنر، آن هم از نوع ایرانی، فرصت های جدید مطالعاتی و آموزشی را فراهم می کند. از این به بعد در مترو، تاکسی، قبل از خواب، ورزش و…می توانید مطالعه کنید! آن هم به روشی متفاوت و موثر!

قیمت کتاب های تولید شده در آوابوک نسبت به نسخه مشابه چاپی آن بسیار پایین تر است، به عنوان مثال شما می توانید کتاب هایی نظیر دا، کوچه نقاش ها، بابا نظر و… را تنها با ۵۰۰۰ تومان بخرید و به کتابخانه شخصی خود اضافه کنید.این مزیت امکان دسترسی بیشتر به کتاب های متنوع را برای خواننده فراهم می کند و همچنین فایل های آوابوک قابل انتقال هستند. شما در موبایل، کامپیوتر شخص و بزودی در دیگر بستر های نرم افزاری می توانید از طریق نرم افزار آوابوک، کتاب های خود را مطالعه کنید.

یکی از مزیت های اصلی کتاب های آوابوک این است که می توانند به شکل چندرسانه ای و جذاب ارائه شوند! ترکیبی از صدا، متن، تصویر، موزیک و … برای شما مطالعه ای لذت بخش را به ارمغان می آورد و همچنین فایل های آوابوک امن هستند! یعنی تنها کسانی که فایل های آوابوک را خریده اند می توانند آن را مطالعه کنند! فایل های آوابوک مانند فایل های Word و PDF نیستند که به راحتی مورد استفاده قرار گیرند!

+برای کسب اطلاعات بیش تر و استفاده از نرم افزار به آوا بوک مراجعه کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*