سه شنبه, ۶, فروردین ۱۳۹۸

دومین اطلاعیه کاروان پیاده روی اربعین ۹۳

بسم الله الرحمن الرحیم

۱. با توجه به شرایط خاص موجود در کشور عراق و نظر به اینکه زائرین گرامی با اطلاع از این شرایط در کاروان شرکت نموده اند لازم می باشد تا همه زائرین گرامی دو فرم ذیل را تا تاریخ ۹۳/۸/۳۰ به آقای کاظم دانشی(۰۹۱۲۳۹۶۵۱۴۹) تحویل نموده و ثبت نام خود را قطعی نمایند.

۲. بدیهی است که بعد از تاریخ فوق الذکر در صورت عدم تحویل فرم ها به ایشان سفر شما ملغی تلقی شده و از لیست کاروان خارج خواهید شد.

۳. جلسه توجیهی کاروان هئیت کریم آل طه (ع) در تاریخ ۳۰/۸/ ۹۳ برگزار خواهد شد و حضور تمامی زائرین در این جلسه الزامی می باشد.

۴. زائرین گرامی یابد قسط دوم سفر را تا تاریخ ۹۳/۹/۱به حساب ۶۰۳۷۹۹۱۱۳۳۰۲۳۳۶۰ به نام علی اصغر ناظری واریز نموده و فیش پرداختی را به ایشان تحویل نمایند.همچنین دوستانی نیز که تا کنون مبلغ را پرداخت ننموده اند  باید تا تاریخ فوق الذکر نسبت به تسویه حساب کامل اقدام نمایند.

۵. زائرینی که دارای کارت پایان خدمت و پاسپورت مدت دار (حداکثر یک سال اعتبار) میباشند  و همچنین زائرینی که با وثیقه خود قصد خروج از کشور دارند باید پاسپورت خود را به همراه دو قطعه عکس ۴*۳به آقای موحدی خو تحویل نمایند.

۶. سایر زائرین که از معافیت تحصیلی استفاده میکنند باید منتظر باشند تا بعد از صدور خروج از کشور برای این دسته از زائرین و تماس مسئول ثبت نام نسبت به ثبت خروج از کشور در پاسپورت اقدام نمایند. و دوستانی نیز که  پاسپورت ندارند باید از هم اکنون نسبت تشکیل پرونده اقدام نموده و بعد از دریافت خروج از کشور پرونده خود را تکمیل نمایند.

۷. جهت رفع هر گونه ابهام فقط با مسولین زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۹۱۰۴۳۱۰۰ آقای موحدی

۰۹۱۲۸۷۰۷۷۳۰آقای رحمت کاشانی

+دانلود تعهد نامه شرکت درپیاده روی اربعین ۹۳

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.