یکشنبه, ۲۹, مهر ۱۳۹۷

جارچی ۱

بسم الله الرحمن الرحیم

برای شروع کار از همه دوستانی که در بنگاه های خبرپراکنی در اقصی نقاط کانون ها مشغول کارند خواهش میکنیم خبر های جارگونه ی!(=خبرهایی که قابل پخش در بسته خبری جارچی باشد) خود را به دست ما برسونن تا دیگران هم از این اخبار مطلع بشن.

اولویتی در قرارگیری اخبار وجود ندارد!جارچی
جار اول: ابتدای بسته این هفته رو با پاقدم یه کوچولوی تپل مپل به جمع کانونی ها شروع میکنیم و امیدواریم قدمش برای بسته ماهم خیر و برکت داشته باشه. باخبر شدیم که فرزند دوم آقا رسول هم متولد شده و ما هم عمو شدیم! آقا محمدصالح تولدت مبارک. 
از همین جا به آقا رسول و خانواده هم تبریک می گیم و دعا می کنیم خدا پسرکوچولوشون رو حفظ کنه.
جارچی
جار دوم: توی جار اول از بچه دار شدن آقا رسول گفتیم که هفته پیش اتفاق افتاده و پیش خودمون گفتیم شاید خالی از لطف نباشه که بچه دار شدن دیگر بزرگان رو هم بهشون تبریک بگیم ، گرچه دیر شده: اول به آقا عیسی که خدا پرنیان کوچولوشون رو حفظ کنه ؛ دوم به آقا حامد رشیدیان که خدا محمدهادی رو نگه داره ؛ سوم به آقا مجید عزت زاده و امیررضای عزیزش و البته به برادر آقا مجید که آقا سعید باشن و دوره هشتی!(دم همه ی دوره هشتی ها گرم) به خاطر دخترخانومای دو قولوش.

کوچولوها تولدتون مبارک!
جارچی
جار سوم: حالا که تولد ها رو جار زدیم بزارید یه جار مبارک دیگه هم بزنیم ! آقا روح الله ی عزیز ۲ ، ۳ روزه که ملبس به لباس روحانیت شدن. از همین جا به ایشون تبریک می گیم و برای ارتقای مراتب علمی ایشون دعا می کنیم. ایشالا آیت الله بشد. 


جارچی
جار چهارم: جا داره یه تسلیت ویژه هم به دو برادر کانونی خودمون یعنی آقایان حسین و ابراهیم محمدی هم بگیم به جهت از دست دادن پدر گرامی شون که واقعا منشاء خیر و برکات زیادی بودند و ما از فیض حضور ایشون محروم شدیم. مراسم چهلم حاج حسن محمدی هم چند روز آینده است. امیدواریم حضور دوستان تسلایی برای بازماندگان باشد. برای شادی روح این عزیز هم بخوانیم فاتحه ای با صلوات.جارچی
جار پنجم: بازار خواستگاری ها که همیشه گرمه و خدا برکت بده به این رفقای کانونی! بعضی ها در این زمینه آلبوم دارن!
اما در این میان دو مرد پیدا شدن که قضیه رو جدی گرفتن و رفتن پای سفره ی عقد!
اول باید به آقا جواد داوری کیا تبریک بگیم (که شیره هر چی دوره هشتیه!) و دوم به محمدرضای مددی عزیز. آقا ما آماده ایم تا تجربیات شما دو عزیز رو در بسته ویژه مون قرار بدیم تا از هزینه گل و شیرینی خواستگاری های پیاپی بعضی ها کم کنیم!! دمتون گرم.

جار ششم: اولین انتخابات انجمن اولیا در کانون امام رضا(ع) انجام شد. این اولین انجمن اولیای تاریخ کانون هاست که به همت بروبچه های با صفای کانون ۱۴ صورت گرفته. ایول به این کانون و اعضاش، حداقل یکی از مطالبات آقا رسول به نحو احسن انجام شد.

جار هفتم: این جار، جا افتاده بوده گفتیم جاش بندازیم! خبر عقد آقا مسعود شفایی بود که به تنهایی میانگین سن ازدواج بین رفقای کانونی رو پایین آوردن!! البته شعار معروف “دوره فقط ۱۲ کانون کانون ۱۶” هم اینجا بی ربط نیست اگه بگیم البته ایشون اولین دوره ۱۲ ای نیستن که مزدوج شدن بلکه خانواده محمودی در این زمینه یکه تازی میکنه! حمید محمودی از دوره ۱۲ ایهای قدیم بود که آقا حامد جاش گذاشت! خاطرتون که هست!!!
به هر حال تبریک ویژه به داش مسعود و خانواده ی محترمش. (داشتم فکر میکردم عجب خانواده ای بشه این؛ همش دارن سوالای المپیادی ازهم می پرسن! مثلا آقا میگه: خانم اگه برای مراسم عروسی ۷۵ تا از بچه های کانونی رو دعوت کنیم و ۲۵ تا از خانواده شما و میزهای تالار ۴ ، ۶ و ۸ نفره باشن، احتمال اینکه فامیل های شما با بچه های کانونی هم میزی بشن چقدره!!! )


درپایان از همه دوستان خواهشمندیم نظرات خود را درباره این بخش حتما با ما درمیان بگذارند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.