پنج شنبه, ۳, خرداد ۱۳۹۷

افتتاح دفتر کارآفرینی کانون

افتتاح دفتر کارآفرینی کانون

دفتر کارآفرینی کانون با هدف بسترسازی جهت کارآفرینی و اشتغال اعضای کانون دانش پژوهان نخبه (دانشجویان و فارغ التحصیلان) راه اندازی شد.
با بررسی های بسیار زیاد و دقیق انجام شده در شورای سیاست گذاری کانون و مطالبه ی اعضای کانون ، طرح دفتر کار آفرینی کانون با هدف حمایت از طرح های ایجاد سرمایه و کار در بنیاد امام حسن(ع) کلید خورد. دفتری که دانشجویان مدت ها منتظر شروع به کار آن بودند و از ضرورت وجود آن ، بار ها گفتند و شنیدند. پیش بینی می شود با این فراوانی افراد مستعد و علاقه مند به کار و با وجود تعدد حلقه های دوستی مستحکم و با انگیزه در کانون، با هجمه ی درخواست ها و طرح های کارآفرینی در این دفتر روبرو باشیم. لذا از تمامی اعضای محترم کانون دانش پژوهان نخبه که آماده ی همکاری با این دفتر هستند خواهشمندیم با رعایت نکات زیر طرح های اشتغال زایی خود را به این دفتر ارائه نمایند:۱- حمایت های مالی دفتر، شامل اعطای وام و جذب سرمایه گذار می باشد.
۲- هر کارآفرین کانونی (اعم از دانشجو و فارغ التحصیل) که طرح اقتصادی داشته باشد این دفتر حاضر به بررسی و کمک می باشد.
۳- اگر طرحی ندارید ولی حاضر به فعالیت در پروژه های اقتصادی هستید حتما به مسئول دفتر کارآفرینی اعلام آمادگی نمایید.
۴- هیچ محدودیتی برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی وجو ندارد.(از راه انداختن فروشگاه تا خدمات موبایل تا دفتر چاپ تا تولید نرم افزار تا کارهای آموزشی و …)
۵- طرح های خود را حتما در قالب یک شیوه نامه (پروپوزال) مکتوب نمایید و توضیحات لازم در خصوص میزان هزینه راه اندازی ، تعداد افراد لازم برای کار، ضرورت و … را در آن عنوان نمایید.

مسئولیت این دفتر با آقای قومی می باشد و دوستانی که طرحی دارند و یا حاضر به همکاری با این دفتر هستند با ایشان تماس حاصل فرمایند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*