یکشنبه, ۳, تیر ۱۳۹۷

فردوسی پور سه سوته سانسور شد +سند

اقدام تحسین برانگیز عادل فردوسی‌پور در حمایت از غزه +ویدیو
ویژه برنامه جام جهانی ۲۰۱۴ امشب ۲۱ تیرماه در اقدامی کم نظیر و تحسین برانگیز کلیپی در محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و همچنین حمایت از مردم مظلوم غزه پخش کرد.
گویندگی این کلیپ بسیار زیبا را شخص “عادل فردوسی پور” گزارشگر و مجری مشهور ورزشی به عهده داشت.

وی که بخاطر ایراد نقدهای تند و صراحت بیان نسبت به مسئولان ورزشی در برنامه هایش، برخی اوقات مورد حمایت و تمجید رسانه های فارسی زبان بیگانه قرار می گیرد، با گویندگی متن کلیپ یادشده حمایت خود از مردم مظلوم غزه و دیگر مظلومان عالم را نشان داد.

 

فردوسی پور سه سوته سانسور شد +سند
 امروز بر پایه اسناد ارسالی از جانب مخاطبان فرهیخته جام نیوز، مطلع شدیم “یوتیوب” (YouTube) که معروف‌ترین وبگاه بارگذاری و تماشای فایل های ویدیویی می باشد، به دلایل واهی از انتشار کلیپ همدردی عادل فردوسی پور با مردم مظلوم غزه طفره می رود.

این شرکت زیرمجموعه گوگل (google) که با ادعای “اشتراک گذاری آزاد ویدیو” فعالیت می کند، از شنبه شب تا کنون تلاش کاربران ایرانی برای به اشتراک گذاشتن ویدیوکلیپ فردوسی پور را ناکام گذاشته و برای این حرکت که نامی جز «سانسور» نمی توان بر آن نهاد، توجیهی مضحک اقامه می کند.

به گزارش جام نیوز، کاربران ایرانی که قصد انتشار فیلم پخش شده از برنامه «بیست چهارده» در یوتیوب را داشته اند، در کوتاه ترین فاصله زمانی با این پیغام عجیب مواجه شده اند: «this video contains content from FIFA, who has blocked it on copyright grounds»

یعنی: «این ویدیو شامل محتویاتی است که فیفا (فدراسیون جهانی فوتبال) بعلت نقض کپی رایت، مسدود شدن آن را خواستار شده است.»[!]

 

 

نمونه هایی از سانسور کلیپ محکومیت جنایات اسرائیل توسط فردوسی پور در یوتیوب

(اسناد ارسالی از جانب مخاطبان فرهیخته جام نیوز)

به عبارت دیگر، یوتیوب مدعی است ویدیوکلیپی که با صدای عادل فردوسی پور در محکومیت ددمنشی های رژیم اسرائیل تولید شده، حق مالکیت معنوی فیفا را نقض کرده و به همین دلیل انتشار آن در این وبگاه ناممکن می باشد!

 

در هر صورت چه یوتیوب مقصر افتضاح رخ داده باشد و چه فدراسیون جهانی فوتبال، بار دیگر این واقعیت آشکار شد که شعار “آزادی بیان” و “گردش آزاد اطلاعات” تنها یک دروغ بزرگ برای فریب افکارعمومی است و متأسفانه نفوذ لابی صهیونیسم موجب شده است که «سانسور» به پدیده ای سازمان یافته و فراگیر در جوامع و نهادهای غربی تبدیل شود.

برای دانلود کلیپ به این آدرس مراجعه نمایید:http://www.jamnews.ir/detail/News/371728

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*