جمعه, ۲۷, اردیبهشت ۱۳۹۸

نخبگان در محضر شهدا

خدایا …. همه را کلاً در جهت رضای خودت قرار بده.

بسم الله الرحمن الرحیم شهید یونس زنگی آبادی: خدایا فکر ما و ذکر ما و اعمال ما و نیت و هدف ما ….. همه را کلاً در جهت رضای خودت قرار بده. زندگی نامه شهید یونس زنگی آبادی   بیشتر بخوانید »

نصرت خدا در اخلاص، در تقوا و توکل ماست.

بسم الله الرحمن الرحیم   سردار شهید محمدابراهیم همت: همانطور که امام فرمودند، پیروزی نزدیکه، نصرت خدا در خلاص، در تقوا، در توکل ماست و بدون شک وقتی همه چی برای رضای خدا باشه پیروزی هم بدون شک نزدیک خواهد بود. انشاالله بیشتر بخوانید »

شهید عماد مغنیه:اصل ، روحیه ایمانی و روحیه جهادی است.

بسم الله الرحمن الرحیم شهید عماد مغنیه (حاج رضوان): ….. به همین دلیل امکانات اهمیت دارد، برنامه ما اهمیت دارد، تاکتیک اهمیت دارد، پیش نویس اهداف اهمیت دارد، سیاستگذاری اهمیت دارد، چهارچوب بندی و روش کار اهمیت دارد، اما اصل بنیادین روح است. یعنی این یک محور است، تنها با عنصر مادی تغذیه نمیشود. عنصر مادی عنصر کمک کننده و ... بیشتر بخوانید »

۱۵ دقیقه قبل از شهادت ….

بسم الله الرحمن الرحیم خاطره ای درباره شهید بزرگوار وحید درخشانی: در آخرین روزی که از کنار رودخانه دز به مقر خود برگشتیم برای اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء آماده شدیم و به مسجد (چادری که در وسط مقر بود) رفتیم و پس از اقامه نماز از شدت گرسنگی سریع به چادر خود آمدیم و ظرف غذای خود را ... بیشتر بخوانید »

آن کسانی که فداکاری می‌کنند برجستگان امّت‌اند.

بسم الله الرحمن الرحیم عبدصالح الهی حضرت آیت الله امام سید علی خامنه ای مدظلّه: این فرزندان شما در واقع جان خودشان را سپر قرار دادند برای اینکه دست این بدخواهان و این خبیثها به حرم اهل‌بیت نرسد. لذا شأن اینها شأن بسیار بالایی است. البته برای پدرها و مادرها و همسرها و فرزندها سخت است؛ مسلّم است که خیلی ... بیشتر بخوانید »

بچه ها باید کار را تمام کنیم شاید …..

بسم الله الرحمن الرحیم چگونگی شهادت شهید حسن زمانی ، همانگونه که اشارت رفت ، دل در گرو محبت دوست نهاد و به آرزوی دیرینه اش رسید و در ۸ اسفند ماه ۱۳۶۲ در عملیات حماسی خیبر ، در ((جزیره مجنون )) به درجه رفیع شهادت نائل آمد یکی از همرزمانش از آن لحظه تعریف می کند:لحظاتی بعد پل را ... بیشتر بخوانید »

زندگی عقیده است و جهاد در راه آن/شهید علیرضا موحد دانش

بسم الله الرحمن الرحیم دستش را یک روز زیر کتش قایم کرد پدر ماجرای مجروحیت دست علیرضا را اینطور تعریف می کند:  علیرضا که به شهادت رسید فقط نزدیک به ۵۰ نفر آمدند و به ما گفتند با علیرضا بودیم که شهید شد. یکی می گفت ترکش خورد، یکی می گفت نارنجک خورده، خود ما هم مانده بودیم. مسئولیت صبح ... بیشتر بخوانید »

پشت سر ولایت فقیه باشید/حجاب‌ها بوی حضرت زهرا(س) نمی‌دهد؛ آن را زهرایی کنید.

بسم الله الرحمن الرحیم قسمتی از وصیتنامه شهید مدافع حرم محمد هادی ذولفقاری پشت سر ولایت فقیه باشید/حجاب‌ها بوی حضرت زهرا(س) نمی‌دهد؛ آن را زهرایی کنید وصیتم به مردم ایران و در بعضی از قسمت‌ها برای مردم عراق این است که من الان حدود سه سال است که خارج از کشور زندگی‌ می‌کنم مشکلات خارج کشور بیشتر از داخل کشور ... بیشتر بخوانید »

این شهید حاج عماد خودش را فرزند امام می‏دانست.

بسم الله الرحمن الرحیم عبدصالح الهی آیت الله امام سید علی خامنه ای مد ظلّه: تاریخ ما، انقلاب ما، حوادث این بیست و نه سال ثابت کرده است؛ نه فقط به خود ما، به دنیا ثابت کرده. لذا به نام شما و ملت شما و مردم شما و امام شما افتخار می‏کنند. همین شهدای برجسته‏ی دنیای اسلام، همین شهید عزیزی ... بیشتر بخوانید »

یک عنصر مؤمن، کارآمد، صادق و ریشه‌دارِ در این زمینه‌ى انقلابى و مبارزات.

بسم الله الرحمن الرحیم عبد صالح الهی حضرت آیت الله امام سید علی خامنه ای: این سرنوشت افتخارآمیزى که آقاى لاجوردى پیدا کردند، سرنوشتى است که مایه‌ى حسرت و غبطه‌ى همه‌ى کسانى است که در این راه بوده‌اند. خب، بنده خیلى متأثّر شدم از شهادت آقاى لاجوردى -از دست دادن ایشان و فقدان ایشان، خیلى براى ما سنگین بود؛ یک ... بیشتر بخوانید »