یکشنبه, ۲۰, آبان ۱۳۹۷

نخبگان در محضر شهدا

زندگی عقیده است و جهاد در راه آن/شهید علیرضا موحد دانش

بسم الله الرحمن الرحیم دستش را یک روز زیر کتش قایم کرد پدر ماجرای مجروحیت دست علیرضا را اینطور تعریف می کند:  علیرضا که به شهادت رسید فقط نزدیک به ۵۰ نفر آمدند و به ما گفتند با علیرضا بودیم که شهید شد. یکی می گفت ترکش خورد، یکی می گفت نارنجک خورده، خود ما هم مانده بودیم. مسئولیت صبح ... بیشتر بخوانید »

پشت سر ولایت فقیه باشید/حجاب‌ها بوی حضرت زهرا(س) نمی‌دهد؛ آن را زهرایی کنید.

بسم الله الرحمن الرحیم قسمتی از وصیتنامه شهید مدافع حرم محمد هادی ذولفقاری پشت سر ولایت فقیه باشید/حجاب‌ها بوی حضرت زهرا(س) نمی‌دهد؛ آن را زهرایی کنید وصیتم به مردم ایران و در بعضی از قسمت‌ها برای مردم عراق این است که من الان حدود سه سال است که خارج از کشور زندگی‌ می‌کنم مشکلات خارج کشور بیشتر از داخل کشور ... بیشتر بخوانید »

این شهید حاج عماد خودش را فرزند امام می‏دانست.

بسم الله الرحمن الرحیم عبدصالح الهی آیت الله امام سید علی خامنه ای مد ظلّه: تاریخ ما، انقلاب ما، حوادث این بیست و نه سال ثابت کرده است؛ نه فقط به خود ما، به دنیا ثابت کرده. لذا به نام شما و ملت شما و مردم شما و امام شما افتخار می‏کنند. همین شهدای برجسته‏ی دنیای اسلام، همین شهید عزیزی ... بیشتر بخوانید »

یک عنصر مؤمن، کارآمد، صادق و ریشه‌دارِ در این زمینه‌ى انقلابى و مبارزات.

بسم الله الرحمن الرحیم عبد صالح الهی حضرت آیت الله امام سید علی خامنه ای: این سرنوشت افتخارآمیزى که آقاى لاجوردى پیدا کردند، سرنوشتى است که مایه‌ى حسرت و غبطه‌ى همه‌ى کسانى است که در این راه بوده‌اند. خب، بنده خیلى متأثّر شدم از شهادت آقاى لاجوردى -از دست دادن ایشان و فقدان ایشان، خیلى براى ما سنگین بود؛ یک ... بیشتر بخوانید »

چه همنشینی بهتر از خدا.

بسم الله الرحمن الرحیم رئیس جمهور شهید محمدعلی رجایی رحمت الله علیه: قرآن رو همانطور که میدانید دو جور میشود خواند، یک جور این که از اول باز کنیم الم*ذَلِکَ الْکِتَابُ (بقره/۱و۲)، بخوانیم برویم جلو. یه جور اینکه موضوعاتی رو در قرآن در نظر بگیریم و آیاتی که به آن موضوعات مربوط میشود، اون آیات رو جدا کنیم و حفظ کنیم. درباره ... بیشتر بخوانید »

ما فکر میکردیم همه کوه از شما پر شده و ما تسلیم شدیم.

بسم الله الرحمن الرحیم سردار شهید محمدابراهیم همّت فرمانده لشکر ۲۷ محمدرسول الله(صلی الله علیه و آله و سلّم): ما در صحنه های جنگ لحظات بسیار زیادی از این امدادهای غیبی برخوردار بودیم. در عملیات محمد رسول الله(صلی الله علیه و آله و سلّم) یک شب قبل از عملیات در تاریخ دهم تیر ماه، که در تاریخ هفتم شهادت بهشتی ... بیشتر بخوانید »

شهید سید محمدهادی نصر الله

بسم الله الرحمن الرحیم بیش از ۲۰ سال قبل گروهی از نیروهای مقاومت اسلامی لبنان به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در قله موسوم به «جبل الرفیع» در ارتفاعات «اقلیم‌التفاح» حمله کردند و توانستند ضرباتی به نیروهای دشمن وارد کنند. هنگام عقب‌نشینی از موقعیت تحت اشغال دشمن، چهار نفر از رزمندگان مقاومت اسلامی زیر آتش شدید نیروهای صهیونیست که در نزدیکی ... بیشتر بخوانید »

ادامه دهنده واقعی راه شهدا هستیم.

بسم الله الرحمن الرحیم سخنرانی شهید حاج عباس کریمی در جمع رزمندگان، پس از شهادت حاج محمدابراهیم همّت، فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله (صلی الله علیه و آله): خون شهدا در رگ های یکایک ما تزریق شده و ما سوگند یاد کردیم که ادامه دهنده گان واقعی راه این عزیزان باشیم. و بعد از شهادت این عزیزان هیچ گونه ... بیشتر بخوانید »

سرباز امام زمان و تسلیم؟ پاسدار خمینی و تسلیم؟

بسم الله الرحمن الرحیم پس از تصرف قله (تَتِه) بدست قوای اسلام، تعداد ۱۲ نفر از عزیزان بسیجی مأمور به نگهداری قله میشوند. قله ای با بیش از سه متر برف و بدون جاده و در تاریکی مطلق . قله ای که با سی و چهار نفر تصرف شده بود. اهمیت این قله به حدی بود که حاج احمد می ... بیشتر بخوانید »

در این پیشرفت ها و در این جلو رفتنها، آتش هم هست.

بسم الله الرحمن الرحیم شهید جاوید الاثر سردار مهدی باکری فرمانده لشکر ۳۱ عاشورا: کسی که ایمان داشته باشه و کار را برای خدا بکند و در تمام مشکلات و سختی ها، حتی مشکلی که قطعی باشه سوزاندنش، یعنی آتش را مثال زده که همه بدانند میسوزاند. حالا دریا نیست که بگوییم خوب شنا بلد باشد و میتواند شنا کند ... بیشتر بخوانید »