شنبه, ۱, اردیبهشت ۱۳۹۷

ویژه دانش آموزها

۵۶ درصد حجم اینترنت آسیای غربی توسط ایرانیان مصرف می شود/ترویج غارت گری در بازی کلش آف کلنز

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران روح الله مومن نسب بعد از ظهر امروز در سومین اجلاسیه استانی نماز با موضوع نماز و فضای مجازی در دانشگاه منابع طبیعی شهرستان ساری، اظهار کرد: هر چه سرعت اینترنت در کشور افزایش پیدا کند،راندمان کار و تحصیل در کشور کاهش پیدا می کند. وی تصریح کرد: در اوج تحریم ... بیشتر بخوانید »

عوامل سلب توفیق نماز صبح و نماز شب چیست؟

بعضی از گناهان که معمولا دامنگیر جوانان می باشد از قرار ذیل است . دیدن صحنه های و تصاویر غیر اخلاقی از طریق اینترنت ، ماهواره ، تلفن همراه و … چشم چرانی – برقراری روابط نامشروع با جنس مخالف – استفاده از غذاهایی که حلال نیستند. استفاده از غذاهایی که پاک نیستند.- دروغ گفتن – استهزاء و تحقیر دیگران – ایجاد ... بیشتر بخوانید »

رساله آموزشی | احکام روزه

به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه احکام روزه را که برگرفته از کتاب رساله آموزشی است، منتشر کرده است.پایگاه  کانون دانش پژوهان نحبه این مجموعه را بازنشر می دهد: در این مجموعه‌ی آموزشی، علاوه بر موارد موجود در رساله‌ی «اجوبه الإستفتائات»، استفتائات جدید نیز اضافه و از جزوه‌های دروس خارج فقه معظّمٌ‌له نیز بهره گرفته شده ... بیشتر بخوانید »