پنج شنبه, ۱۰, فروردین ۱۳۹۶

المپیاد

قبولی ۱۱ تن از اعضای کانون دانش پژوهان نخبه در مرحله دوم المپیاد های علمی

2

لازم به ذکر است فقط سه تن از اعضای نام برده از برنامه های المپیاد کانون استفاده کرده اند و باقی دانش پژوهان دوره المپیاد خود را در مدرسه حلی ۲ گذرانده اند و به صورت مشاوره ای از اساتید کانون استفاده کرده اند. بیشتر بخوانید »

شماره ی جدید مجله ی المپیاد ریاضی، پرگار

qqr

سلام شماره ی جدید مجله ی پرگار منتشر شد. این مجله توسط کمیته ی ملی المپیاد ریاضی منتشر می شود و دارای مطالب ریاضی در سطوح مختلف، برای دانش آموزان متوسطه و حتی دانشجویان است. این مجله را می توانید از این صفحه دریافت کنید. دریافت مجله بیشتر بخوانید »

گزارش کانون در شبکه افق سیمای جمهوری اسلامی

2

ویژه برنامه «قرار» جمعه این هفته با موضوع بسیج دانش آموزی و فعالیت کانون دانش پژوهان نخبه از شبکه افق پخش شد. به گزارش روابط عمومی شبکه افق، ویژه برنامه «قرار» در روز جمعه ۸ آبان ماه با موضوع «بسیج دانش آموزی» به روی آنتن رفت. مهندس فرزاد حجتیان ( مسئول کانون سیدالکریم ع – منطقه ۲۰) و  علی رئوفیان ... بیشتر بخوانید »

گزارش فعالیت های کانون دانش پژوهان نخبه در شبکه افق

13940510_793244

ویژه برنامه «قرار» جمعه این هفته با موضوع بسیج دانش آموزی و فعالیت کانون دانش پژوهان نخبه از شبکه افق پخش شد. به گزارش روابط عمومی شبکه افق، ویژه برنامه «قرار» در روز جمعه ۸ آبان ماه با موضوع «بسیج دانش آموزی» به روی آنتن رفت. حجتیان و رئوفیان دو نفر از اعضای کانون دانش پژوهان نخبه که برخی از ... بیشتر بخوانید »

گپی دوستانه همراه با حس دیدار امام با یکی از اهدا کنندگان مدال: حمید رضا شجاعی

آقا حمید در دست ولی در حال صحبت با نائب امام زمان ع

به نام خدا آقای شجاعی بفرما به ما که چگونه وارد المپیاد شدی؟! والا ما یه روز اومده بودیم کانون مثل بقیه روزای خدا که مسول دورمون که نمیدونم دقیقا کی بودن چون ما یه میلیارد مسول دوره داشتیم گفتن باید بریم آزمون مقدماتی گزینش المپیاد بدیم با خودم گفتم آخه این دیگه چیه ما تازه این همه درس خوندیم ... بیشتر بخوانید »

حس دیدار ( مهدی فروزان نژاد)

تصویری از آقا مهدی کنار آقا نداشتیم!!!

قسمت سوم: مهدی فروزان نژاد ( مدال برنز المپیاد کشوری) ۱-قبل از دیدار چه احساسی داشتی؟ از حال و هوات و اتفاقاتی که برات افتاد بگو. خبر رو خونه بودم که آقا مرتضی زنگ زد و بهم گفت و خیلی خیلی خوشحال شدم . صبح که خواستم برم دیدار دیر از خواب بیدار شدم بعد از جلوی در خونمون تا ... بیشتر بخوانید »

کسب مدال نقره بیست و دومین دوره‌ مسابقات جهانی ریاضی دانشجویی ۲۰۱۵ توسط سید محمد حسین سید صالحی

2

در بیست و دومین دوره‌ مسابقات جهانی ریاضی دانشجویی ۲۰۱۵ که در کشور بلغارستان برگزار گردید، علاوه بر تیم دانشگاه شریف تیم‌هایی از دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه شیراز نیز حضور پیدا کرده بودند که در این میان تیم شش نفره ی ریاضی دانشگاه صنعتی شریف به سرپرستی دکتر محمدهادی فروغمند موفق به کسب رتبه هشتم مسابقات ... بیشتر بخوانید »

نتایج قبولی دانش آموزان کانونی در مرحله دوم المپیادهای علمی کشور

916381_PhotoA

قبولی ۶ تن از اعضای کانون دانش پژوهان نخبه (علی شهراب در رشته ی فیزیک،علی رئوفیان در رشته ی فیزیک،حسین ذاکری نیا در رشته ی ریاضی و عباس فروزان نژاد در رشته ی نجوم، شایان شریفی در رشته فیزیک ، سید حسین موسوی در رشته کامپیوتر) را به خود و خانواده ی محترم شان و همه ی کانونی های عزیز ... بیشتر بخوانید »