پنج شنبه, ۱۰, فروردین ۱۳۹۶

سخنرانی های روحانیت معزز

باشگاه متانت(متن سخنرانی حاج آقای اخوان)«جلسه دوم»

IMG_0669

باشگاه متانت، با هدف احیاء هویت صنفی مربیان تربیتی و تشکیل شبکه‏ ای از سرگروه ها، مربیان و اساتید امر تربیت تأسیس شده است. عناوینی همچون مشاوره، آموزش، پشتیبانی و کارورزی از اهم برنامه های این باشگاه می باشد. اردوهای آموزشی ماهانه با هدف بهره مند ‏شدن از اساتید بزرگوار و مجرب امر تربیت و ایجاد دغدغه و حساسیت نسبت ... بیشتر بخوانید »

افتتاحیه باشگاه متانت(مربیان تربیتی انقلابی نخبه تهران)/ مباحث تربیتی استاد گرانقدر عالم زاده نوری

photo_2015-05-05_13-56-47

عقاب، با اخلاق مرغی- خروسی تخم یک عقاب رو زیر پای مرغ گذاشتن.جوجه های مرغ یک به یک سر از تخم در آوردند و جوجه عقاب هم بیرون آمد.جوجه عقاب تصور می کرد که این مرغ مادر اوست،خروس هم بابایش و این جوجه هایی هم که دور و برش هستند خواهر و برادرش .زندگی خوب و خوشی را شروع کردند ... بیشتر بخوانید »

کتاب باده گلگون

images

عارفی که امام بخاطرحاضر نشدن در کلاسش افسوس می‌خورد در پاسخ به مطالبه مقام معظم رهبری  مبنی بر معرفی عارف کامل، حضرت آیت العظمی حاج میرزا جواد آقا ملکی تبریزی به نسل جوان، کتاب نفیس «باده گلگون» همزمان با سالِ «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی»، منتشر شد.این مجموعه راه گشا  در زمان تدوین، مورد پی گیری و تشویق ... بیشتر بخوانید »

کتاب مقتل مطهر

121021

بسم الله الرحمن الرحیم مقتل مطهر(روضه های شهید مطهری) موضوع کتاب:  چهارده معصوم – مراثی – مجموعه‌ها روضه‌خوانی نام کتاب: مقتل مطهر(روضه های شهید مطهری(ره)) ناشر و محل نشر: زمان- تهران سال انتشار:۱۳۸۲ تعداد صفحات:۳۴۷ مجموعه ای که پیش رو دارید، گردآوری و تدوین شصت و چهار گفتار از سخنرانی های شهید مطهری می باشد؛ که در اغلب آن ها ... بیشتر بخوانید »

کتاب سلوک با همسر

IMAGE634955092871093750

معرفی کتاب کاربردی «سلوک با همسر» +خرید پیامکی نه حرف من، نه حرف تو، حرف خدا/ دنبال نسخه‌های عجیب و غریب عرفانی نگردید، کیمیا در خانواده شماست گروه فرهنگی-رجانیوز: کدام یک از ما از داشتن نسخه‌ای کارگشا برای سیر و سلوک بدمان می‌آید؟ حالا اینکه چقدر همت و اراده برای عمل کردن به اینجور نسخه‌ها داریم به کنار، اما آن ... بیشتر بخوانید »

گزارش جلسه هشتم «کیمیای نظر»

۲۰۱۴۰۹۲۷_۲۰۲۳۳۴

گزارش سلسله جلسات «کیمیای نظر»:شرح زیارت امین الله(جلسه هشتم) کانون دانش پژوهان نخبه به گزارش سایت کانون دانش پژوهان نخبه سلسله جلسات اخلاقی، معرفتی کانون با عنوان «کیمیای نظر» در سال ۹۳ ادامه یافت و این جلسات در اولین شنبه هر ماه قمری برگزار می شود. سومین جلسه سال ۹۳ و هشتمین جلسه از این سلسله جلسات در اولین شنبه ماه ... بیشتر بخوانید »

گزارش جلسه هفتم کیمیای نظر

مولودی خوانی میلاد امام حسین(ع) توسط برادر رضائیان

باسمه تعالی گزارش سلسله جلسات «کیمیای نظر»:شرح زیارت امین الله(جلسه هفتم) کانون دانش پژوهان نخبه به گزارش سایت کانون دانش پژوهان نخبه دوره جدید سلسله جلسات اخلاقی، معرفتی کانون با عنوان «کیمیای نظر» در سال ۹۳ آغاز شد و این جلسات در اولین شنبه هر ماه قمری برگزار خواهد شد. دومین جلسه سال ۹۳ و هفتمین جلسه از این سلسله جلسات ... بیشتر بخوانید »

گزارشی از یک روز جهادی در محضر حاج آقا(گزارش دوم)

جلسه هفتم شرح زیارت امین الله

  در میان جلسات رسمی کانون که به صورت جمعی برگزار می شود علاوه بر جلسات مجمع های عمومی، دو برنامه دیگر خود نمایی می کند:اولین برنامه اردوی تشکیلاتی در آخر سال برای ارزیابی مجموعه و تعیین اهداف سال جدید است و دومین برنامه  تجمع همه اعضای متأهل و دانشجوی بنیاد در غالب جلسه ای تشکیلاتی با حضورحاج آقا(زید عزه) می ... بیشتر بخوانید »

گزارشی از یک روز جهادی در محضر حاج آقا(گزارش اول)

گعده های پس از مراسم

  در میان جلسات رسمی کانون که به صورت جمعی برگزار می شود علاوه بر جلسات مجمع های عمومی، دو برنامه دیگر خود نمایی می کند:اولین برنامه اردوی تشکیلاتی در آخر سال برای ارزیابی مجموعه و تعیین اهداف سال جدید است و دومین برنامه  تجمع همه اعضای متأهل و دانشجوی بنیاد در غالب جلسه ای تشکیلاتی با حضورحاج آقا(زید عزه) می ... بیشتر بخوانید »

سخنان مهم حاج آقا، پیرامون مسائل نظام اسلامی در ایام فاطمیه (جلسه دوم)

سخنان مهم حاج آقا، پیرامون مسائل نظام اسلامی در ایام فاطمیه

بسمه تعالی: بصیرت فاطمی جلسه دوم به گزارش سایت کانون دانش پژوهان نخبه، به دلیل شرایط داخلی و خارجی نظام، موضوع سخنرانی جلسات هیئت ره پویان آل طه در ایّام فاطمیه به موضوع “بصیرت فاطمی” اختصاص یافته بود. در ادامه گزارشی از دومین جلسه ی این سلسله مباحث تقدیم علاقمندان می شود: سخنران محترم در آغاز جلسه دوم فرمودند: موضوع ... بیشتر بخوانید »