یکشنبه, ۳, تیر ۱۳۹۷

سخنرانی های روحانیت معزز

عمامه گذاری یکی از طلاب باتقوا و نخبه، جناب آقای وحید درخور

یکی از طلاب باتقوا و نخبه‌ی کانون، جناب آقای وحید درخور همزمان با ایام ولادت الگوی تبلیغ، حضرت زینب کبری (ع) در ابتدای جلسه‌ی اخلاق و معارف در مسجد جامع لولاگر به دست حاج آقای صالحان عمامه بر سر نهادند. حضرت امام خامنه ای مدظله : شما اگر معمم هم نبودید مسئولیت داشتید ولی مسئولیت کسی که این لباس مقدس ... بیشتر بخوانید »

باشگاه متانت(متن سخنرانی حاج آقای اخوان)«جلسه دوم»

باشگاه متانت، با هدف احیاء هویت صنفی مربیان تربیتی و تشکیل شبکه‏ ای از سرگروه ها، مربیان و اساتید امر تربیت تأسیس شده است. عناوینی همچون مشاوره، آموزش، پشتیبانی و کارورزی از اهم برنامه های این باشگاه می باشد. اردوهای آموزشی ماهانه با هدف بهره مند ‏شدن از اساتید بزرگوار و مجرب امر تربیت و ایجاد دغدغه و حساسیت نسبت ... بیشتر بخوانید »

افتتاحیه باشگاه متانت(مربیان تربیتی انقلابی نخبه تهران)/ مباحث تربیتی استاد گرانقدر عالم زاده نوری

عقاب، با اخلاق مرغی- خروسی تخم یک عقاب رو زیر پای مرغ گذاشتن.جوجه های مرغ یک به یک سر از تخم در آوردند و جوجه عقاب هم بیرون آمد.جوجه عقاب تصور می کرد که این مرغ مادر اوست،خروس هم بابایش و این جوجه هایی هم که دور و برش هستند خواهر و برادرش .زندگی خوب و خوشی را شروع کردند ... بیشتر بخوانید »

کتاب باده گلگون

عارفی که امام بخاطرحاضر نشدن در کلاسش افسوس می‌خورد در پاسخ به مطالبه مقام معظم رهبری  مبنی بر معرفی عارف کامل، حضرت آیت العظمی حاج میرزا جواد آقا ملکی تبریزی به نسل جوان، کتاب نفیس «باده گلگون» همزمان با سالِ «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی»، منتشر شد.این مجموعه راه گشا  در زمان تدوین، مورد پی گیری و تشویق ... بیشتر بخوانید »

کتاب مقتل مطهر

بسم الله الرحمن الرحیم مقتل مطهر(روضه های شهید مطهری) موضوع کتاب:  چهارده معصوم – مراثی – مجموعه‌ها روضه‌خوانی نام کتاب: مقتل مطهر(روضه های شهید مطهری(ره)) ناشر و محل نشر: زمان- تهران سال انتشار:۱۳۸۲ تعداد صفحات:۳۴۷ مجموعه ای که پیش رو دارید، گردآوری و تدوین شصت و چهار گفتار از سخنرانی های شهید مطهری می باشد؛ که در اغلب آن ها ... بیشتر بخوانید »

کتاب سلوک با همسر

معرفی کتاب کاربردی «سلوک با همسر» +خرید پیامکی نه حرف من، نه حرف تو، حرف خدا/ دنبال نسخه‌های عجیب و غریب عرفانی نگردید، کیمیا در خانواده شماست گروه فرهنگی-رجانیوز: کدام یک از ما از داشتن نسخه‌ای کارگشا برای سیر و سلوک بدمان می‌آید؟ حالا اینکه چقدر همت و اراده برای عمل کردن به اینجور نسخه‌ها داریم به کنار، اما آن ... بیشتر بخوانید »

گزارش جلسه هشتم «کیمیای نظر»

گزارش سلسله جلسات «کیمیای نظر»:شرح زیارت امین الله(جلسه هشتم) کانون دانش پژوهان نخبه به گزارش سایت کانون دانش پژوهان نخبه سلسله جلسات اخلاقی، معرفتی کانون با عنوان «کیمیای نظر» در سال ۹۳ ادامه یافت و این جلسات در اولین شنبه هر ماه قمری برگزار می شود. سومین جلسه سال ۹۳ و هشتمین جلسه از این سلسله جلسات در اولین شنبه ماه ... بیشتر بخوانید »

گزارش جلسه هفتم کیمیای نظر

باسمه تعالی گزارش سلسله جلسات «کیمیای نظر»:شرح زیارت امین الله(جلسه هفتم) کانون دانش پژوهان نخبه به گزارش سایت کانون دانش پژوهان نخبه دوره جدید سلسله جلسات اخلاقی، معرفتی کانون با عنوان «کیمیای نظر» در سال ۹۳ آغاز شد و این جلسات در اولین شنبه هر ماه قمری برگزار خواهد شد. دومین جلسه سال ۹۳ و هفتمین جلسه از این سلسله جلسات ... بیشتر بخوانید »

گزارشی از یک روز جهادی در محضر حاج آقا(گزارش دوم)

  در میان جلسات رسمی کانون که به صورت جمعی برگزار می شود علاوه بر جلسات مجمع های عمومی، دو برنامه دیگر خود نمایی می کند:اولین برنامه اردوی تشکیلاتی در آخر سال برای ارزیابی مجموعه و تعیین اهداف سال جدید است و دومین برنامه  تجمع همه اعضای متأهل و دانشجوی بنیاد در غالب جلسه ای تشکیلاتی با حضورحاج آقا(زید عزه) می ... بیشتر بخوانید »

گزارشی از یک روز جهادی در محضر حاج آقا(گزارش اول)

  در میان جلسات رسمی کانون که به صورت جمعی برگزار می شود علاوه بر جلسات مجمع های عمومی، دو برنامه دیگر خود نمایی می کند:اولین برنامه اردوی تشکیلاتی در آخر سال برای ارزیابی مجموعه و تعیین اهداف سال جدید است و دومین برنامه  تجمع همه اعضای متأهل و دانشجوی بنیاد در غالب جلسه ای تشکیلاتی با حضورحاج آقا(زید عزه) می ... بیشتر بخوانید »