سه شنبه, ۲۶, تیر ۱۳۹۷

تبلیغات

جرعه ای از “شط شراب” بنوشید.

بسم الله الرحمن الرحیم اگرچه مقام این عارف بلندمرتبه زبانزد خاص و عام است اما در پشت جلد کتاب سخنی از رهبر معظم انقلاب درج شده است که نشان دهنده ضرورت مطالعه سخنان و کلمات آیت الله بهجت است. رهبر انقلاب فرموده‌اند: «جوان امروز حوزه، بیش از گذشته به مسئله تهذیب نیازمند است. جوان ما در حوزه علمیه، جوان طلبه، ... بیشتر بخوانید »

معرفی کتاب «سرو ناز»

بسم الله الرحمن الرحیم بانو امین کسی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی با تعبیراتی چون خانم بسیار عالی مقام و مجتهد و فقیه و فیلسوف و عارفی که آیتی از استعداد و استقامت بوده است، از وی یاد کرده و حال کتاب «سرو ناز» منبع خوبی برای آشنایی با توصیه‌ها و درس‌های اخلاقی و توحیدی… رجانیوز- گروه فرهنگی:  فردی ... بیشتر بخوانید »

فروشگاه کتاب/انتشارات تراث

بسم الله الرحمن الرحیم انتشارات تراث در سال ۱۳۹۱ به توصیه برخی از اساتید اخلاق و عرفان، هم‌زمان با ارتحال عارف واصل، ققیه صمدانی، حکیم متأله، حضرت آیت الله حاج سید عبدالله جعفری تهرانی(قدس سره) تأسیس شده، و با هدف نشر معارف ناب دینی در حوزه‌های اخلاق، تربیت، عرفان، معارف، ادعیه و … فعالیت خود را آغاز نموده است. به ... بیشتر بخوانید »

معرفی کتاب “کیمیای وصل”

بسم الله الرحمن الرحیم نسخه‌ای که به آن اشاره شد و کتاب بر اساس آن سامان پیدا کرده است، یک نسخه از متن زیارت عاشورا است که حضرت آیت الله قاضی بر اساس آن زیارت عاشورا را قرائت می‌کرده است و این نسخه توسط سلسله شاگردان ایشان یعنی آیت الله طباطبایی، آیت الله پهلوانی و آیت الله جعفری تهرانی به ... بیشتر بخوانید »

معرفی کتاب ” بالاترین نذر”

بسم الله الرحمن الرحیم بالا برویم و پایین بیاییم انسان نیازمند عالم غیب است. خیلی از کسانی که خودشان را به در و دیوار زده‌اند تا ثابت کنند اینچنین نیست هم، خودشان می‌دانند که به تنهایی نمی‌توانند از پس مشکلاتشان بربیایند و خواسته‌هایشان را برآورده کنند. این نیاز همیشگی باعث شده تا انسان همیشه دنبال راه‌هایی برای ارتباط با آن عالم ... بیشتر بخوانید »

رازق – نرم افزاری فراتر از حد انتظار

بسم الله الرحمن الرحیم مدتی پیش عده ای از کانونی ها اقدام به تاسیس یک گروه نرم افزاری نمودند. (اینجا) این گروه تا به حال محصولات متنوعی ارائه داده است و آخرین آنها که محصولی فاخر نیز می باشد، “رازق” نام دارد، نرم افزاری که قرار است دست یار کسب وکار ها باشد(سایت ساز، حسابرسی، ساعت کاری، بایگانی، برنامه ریزی، ... بیشتر بخوانید »

معرفی کتاب “مسجد طراز اسلامی”

بسم الله الرحمن الرحیم مساجد «کرامت»، «امام حسن(ع)» و «میرزا جعفر» شهر مشهد در سالهای ۱۳۵۰ تا ۱۳۵۳ شاهد هزاران نفری بودند که برای شرکت در نماز جماعت و سخنرانی‌های تفسیری و اعتقادی بعد از آن به مسجد می‌آمدند. امام جماعت و منبری آن روزهای آن مساجد، این روزها رهبر انقلاب اسلامی است و حالا اگر درباره ویژگی‌های مسجد و ... بیشتر بخوانید »

نرم افزار قرآنی معجزه جاوید

بسم الله الرحمن الرحیم یکی از دوستان خوش ذوق اقدام به طراحی نرم افزار قرآنی جامعی نموده اند که در زیر به معرفی آن می پردازیم. نرم افزار کامل و زیبایی است از دستش ندید. سلام علیکم ، نرم افزار قرآنی “معجزه جاوید” که به توفیق الهی توسط اینجانب طراحی و ساخته شده برای استفاده رایگان هموطنان عزیز عرضه می ... بیشتر بخوانید »

رونمایی از چهره «آقازاده عزیز» در کافه کراسه

کتاب «آقازاده عزیز» مجموعه یادداشت‌های طنز سیاسی تالیف محمدرضا شهبازی رونمایی خواهد شد. به گزارش فارس، کتاب «آقازاده عزیز» تالیف محمدرضا شهبازی رونمایی خواهد شد. کتاب «آقازاده عزیز»، مجموعه یادداشت‌های طنز سیاسی است که توسط نویسنده در طول چند سال گذشته نوشته شده است. از ویژگی‌های این اثر می‌توان به نقطه نظرات سیاسی قابل توجه در خصوص جریان‌ها، ‌جناح‌ها، اشخاص، ... بیشتر بخوانید »

ارتباط بین قرآن و فیزیک

چند تن از اعضای کانون دانش پژوهان نخبه بر روی مساله جالبی، تحقیقی به عمل آورده و آن را در قالب کتابی منتشر کرده اند. مقاله تحقیقیی است در رابطه با ارتباط بین قرآن و فیزیک و اینکه چرا به این دنیا وارد شده ایم و به کجا خواهیم رفت ، اعمال ما چه تاثیری در گذشته و اینده ما ... بیشتر بخوانید »