دوشنبه, ۲۸, خرداد ۱۳۹۷

دفتر کارآفرینی

گزارشی از روند فعالیتهای حساب امام حسن مجتبی (ع) وابسته به دفتر کارآفرینی کانون دانش پژوهان نخبه

حساب امام حسن مجتبی (ع)، مجموعه ای می باشد که به جهت مرتفع نمودن نیازهای ضروری اعضا ایجاد شده است. تکیه اصلی حساب بر وجوه پرداختی توسط اعضا بصورت امانت می باشد که اصل وجه پرداختی بدون تغییر در حساب مانده و از امتیاز ایجاد شده توسط آن، وام به اعضا پرداخت می شود. در گذشته مشکلاتی در خصوص مراحل ... بیشتر بخوانید »

گزارش فعالیت های موسسه فکر آورد ( سال ۹۳ )

معرفی تیم این تیم متشکل از جوانان متعهد، متخصص و دانشجویان برتر دانشگاه های برتر کشور می باشند که از جمله آنها موفق به کسب مدال های نقره و برنز مسابقات جهانی ریاضی کره جنوبی ( IMC2010) در طول تحصیل خویش شده اند. همچنین رتبه های سه رقمی کنکور در سال های اخیر و تحصیل در دانشگاه های برتر مانند ... بیشتر بخوانید »

انتصاب مسئول دفتر کارآفرینی

برادر بزرگوار جناب آقای مهندس حامد رشیدیان با سلام نظر به اعلام آمادگی جنابعالی و با توجه به تجربیات ارزنده شما در حمایت و راه اندازی فعالیت های کارآفرینانه،شما را به عنوان مسئول دفتر کارآفرینی بنیاد امام حسن مجتبی علیه السلام معرفی می نمایم. امیدوارم با مدیریت جهادی شما شاهد به ثمر نشستن ایده ها و فعالیت های کارآفرینانه اعضاء ... بیشتر بخوانید »

رویکرد های دفتر کار آفرینی

در جلسه ای با حضور حاج آقای صالحان، امور مربوط به شروع فاز جدیدی از دفتر کارآفرینی با حضور مسئول محترم بنیاد و مسئول دفتر کارآفرینی برگزار شد. با توجه به عطش و نیازی که در مجموعه احساس می شود به نظر می رسد بتواند تاثیر بسزایی در روند کارآفرینی اعضای محترم داشته باشد. از تمامی اعضا دعوت به عمل می آید. در ... بیشتر بخوانید »

گروه مواد غذایی”شفا” آغاز به کار کرد!

گروه مواد غذایی شفا زیر نظر دفتر کارآفرینی کانون دانش پژوهان نخبه آغاز به کار کرد .از این پس میتوانید برای خرید ، سفارش و استفاده از مواد غذایی سنتی و سالم این گروه به لیست زیر مراجعه کرده و با شماره زیر تماس بگیرید . محصولات در اسرع وقت درب منزل تحویل داده خواهند شد .   منتظر اطلاعیه ... بیشتر بخوانید »

معرفی گروه ماکروتک دفتر کار آفرینی

  بسم‌الله الرحمن الرحیم گروه فنی و مهندسی ماکروتک از بهار سال ۱۳۹۲ کار خود را با به هم پیوستن جمعی از دانش‌آموختگان دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز کرد. این گروه هدف خود را ایجاد یک حلقه ارتباطی بین پروژه‌های صنعتی و محققین دانشگاهی تعریف نمود. و با دریافت اولین سفارش کاری در همان بدو تأسیس، ... بیشتر بخوانید »

افتتاح دفتر کارآفرینی کانون

افتتاح دفتر کارآفرینی کانون دفتر کارآفرینی کانون با هدف بسترسازی جهت کارآفرینی و اشتغال اعضای کانون دانش پژوهان نخبه (دانشجویان و فارغ التحصیلان) راه اندازی شد. با بررسی های بسیار زیاد و دقیق انجام شده در شورای سیاست گذاری کانون و مطالبه ی اعضای کانون ، طرح دفتر کار آفرینی کانون با هدف حمایت از طرح های ایجاد سرمایه و ... بیشتر بخوانید »