دوشنبه, ۲۸, خرداد ۱۳۹۷

معرفی

مصاحبه مجله ۵۷ با حجت السلام رجبی(بخش اول)

باسمه تبارک و تعالی سبک تربیت مسجدی ریشه در تاریخ اسلام دارد. اسلامی که با هدف تکامل بشر و نیل او به کمال بشری ماموریت و رسالت خویش را آغاز کرده. مسلم است نیل به چنین هدف والایی نیازمند رویه تربیتی خاصی است تا بتواند به عنوان الگوی تربیتی مطلوب دست انسان در دست خود گرفته و مسیر رسیدن به ... بیشتر بخوانید »

قبولی هفت نفر از اعضای کانون در مرحله دوم المپیاد کشوری ریاضی و فیزیک

افتخاری دیگر برای کانون دانش پژوهان نخبه قبولی هفت نفر از اعضای کانون در مرحله دوم المپیاد کشوری ریاضی و فیزیک قبولی آقایان میلاد چراغعلی خانی ، محمدرضا مستعان و مهدی فروزان نژاد در المپیاد فیزیک و آقایان علیرضا ظهری، حسین میرزایی، علی پرویزی و حسین ذاکری نیا در المپیاد ریاضی را تبریک و موفقیت در مراحل بعدی را برایشان آرزومندیم. بیشتر بخوانید »

افتخاری دیگر برای کانون؛ انتخاب سید محمدحسین سید صالحی در تیم منتخب دانش‌آموزی المپیاد علمی ریاضی کشور برای دومین بار پیاپی

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، تیم منتخب دانش‌آموزی المپیاد علمی ریاضی کشور متشکل از سید محمد حسین سید صالحی، شایان غلامی، آرمین بهنام نیا، آرین حسین قلی زاده، احسان مختاریان و یگانه علی محمدی از شهر تهران هستند.   اعضای این تیم از ۱۲ الی ۲۲ تیرماه امسال به شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی سفر می کنند تا ... بیشتر بخوانید »

کسب عنوان پایگاه نمونه ی بسیج کشوری در سال ۹۲

افتخاری دیگر برای کانون دانش پژوهان نخبه تقدیر ویژه از کانون دانش پژوهان نخبه در مراسم نماز جمعه ی این هفته تهران به عنوان پایگاه نمونه ی بسیج کشوری به گزارش پایگاه اینترنتی بسیج، سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در دومین روز از هفته گرامی داشت بسیج با حضور در نماز عبادی سیاسی جمعه تهران گفت: همان ... بیشتر بخوانید »