سه شنبه, ۳۰, بهمن ۱۳۹۷

گروه جهادی کانون نخبه

گزارش‌ اطعام خانواده‌های کم‌ برخوردار در ظهر شهادت حضرت مادر سلام‌الله علیها

بسم الله الرحمن الرحیم با عنایت حضرت مادر سلام‌الله علیها و با حضور گرم محبین آل‌الله، تعداد ۳۹۲ پرس چلوخورشت قیمه در روز ۲۰ بهمن ۹۷ در محله‌های محروم حاشیه شهر تهران توزیع گردید. با وجود آنکه هزینه هر پرس غذا مبلغ ۱۰,۰۰۰ تومان برآورد شده بود، با هماهنگی صورت گرفته بخشی از گوشت مورد نیاز برای طبخ غذا، از ... بیشتر بخوانید »

اطعام خانواده‌های کم‌ برخوردار در ظهر شهادت حضرت مادر سلام‌الله علیها

بسم الله الرحمن الرحیم حضرت زهرا علیهاالسلام: حُبِّبَ إلَىَّ من دُنیاکُم ثَلاثٌ: تِلاوَهُ کِتابِ اللّه و النَّظَرُ فی وَجهِ رَسولِ اللّه ِ و الإنفاقُ فی سَبیلِ اللّه؛  از دنیاى شما محبّت سه چیز در دل من نهاده شد: تلاوت قرآن ، نگاه به چهره پیامبر خدا و انفاق در راه خدا اطعام خانواده‌های کم‌برخوردار در ظهر شهادت حضرت مادر سلام‌الله ... بیشتر بخوانید »

گزارش‌ مرحله دوم توزیع گوشت قربانی در حاشیه شهر تهران

بسم الله الرحمن الرحیم به لطف خدا و به برکت برگزاری مراسم قرائت حدیث شریف کساء در مسجد جامع لولاگر تهران، با همکاری امام جماعت و هیئت امنای محترم این مسجد و با هم‌افزایی بین هیئت ره‌پویان آل طه علیهم‌‌السلام، هیئت کریم آل طه علیهم‌السلام و گروه جهادی کانون دانش ‌پژوهان نخبه ۹ راس قربانی در مرحله دوم انجام قربانی ... بیشتر بخوانید »

گزارشی از گروه جهادی کانون نخبه

بسم الله الرحمن الرحیم گزارش‌نهایی پروژه بازسازی خانه خانواده کم‌بضاعت در جنوب شهر تهران اوایل مهرماه با انتشار فراخوان، از شما همراهان عزیز دعوت کردیم در پروژه بازسازی خانه یک خانواده نیازمند در جنوب شهر تهران مشارکت نمایید. به لطف خدا و با حضور خیرین بزرگوار، این پروژه قبل از شروع فصل زمستان به اتمام رسید و به خانواده کم‌بضاعت ... بیشتر بخوانید »

فراخوان مشارکت در بازسازی سقف خانه خانواده بی‌بضاعت در شهر تهران

بسم الله الرحمن الرحیم در همین نزدیکی‌ها در یکی از محله‌های پایین شهر تهران که خیلی از ما در این منطقه رفت‌وآمد داریم، خانه‌ای وجود دارد که وضعیت آن بسیار نامناسب‌ است. این خانه متعلق به پدربزرگ و مادربزرگی است که با وجود بیماری و از کارافتادگی با جمع‌آوری کارتن از سطح شهر امرار معاش می‌کنند و بعد از فوت ... بیشتر بخوانید »

گروه جهادی: گزارش‌ دوم اردوی تابستان ۹۷ – سرپل ذهاب

بسم الله الرحمن الرحیم گروه جهادی کانون دانش پژوهان نخبه همان‌طور که در گزارش قبلی خدمت شما همراهان عزیز اعلام کردیم، تا اتمام کامل پروژه‌های اردوی تابستان ۹۷ از پیگیری دست نخواهیم کشید. به لطف خدا اکنون حدود ۹۰ درصد از پروژه انجام شده است. بازسازی این مدرسه با حمایت مالی وقف‌کنندگان آن، مرحوم حاج احمد جوادزاده و مرحومه حاجیه ... بیشتر بخوانید »

سومین اردوی مشق مهربانی برگزار شد.

بسم الله الرحمن الرحیم سومین اردوی مشق مهربانی جمعه گذشته در حاشیه تهران برگزار شد. “تصویر مربوط به ۲۳ شهریور ۹۷” 🤝برای کمک به برگزاری بهتر برنامه های گروه، ما را به دوستان خود معرفی کنید. بیشتر بخوانید »

گزارش اردوی تابستان ۹۷ – سرپل ذهاب

بسم الله الرحمن الرحیم گروه جهادی کانون دانش پژوهان نخبه به یاری خداوند و به همت جهادگران، اردوی جهادی تابستان ۹۷ با موفقیت برگزار شد. در این اردوی یک‌ هفته‌ای، عملیات تجهیز و نوسازی ساختمان دو مدرسه شامل ۱۰ کلاس در بخش الیاسی کرمانشاه، توسط گروه جهادی کانون دانش پژوهان نخبه انجام شد. برای تکمیل ساختمان مدرسه به زمان بیشتری ... بیشتر بخوانید »

فراخوان سومین اردوی مشق مهربانی

بسم الله الرحمن الرحیم اردوی علمی-جهادی گروه جهادی کانون دانش پژوهان نخبه ‌به امید خدا سومین اردوی “مشق مهربانی” در هفته‌های پیش‌رو، در حاشیه شهر تهران برگزار خواهد شد. در این‌ اردو، با توجه به برگزاری کلاس برای دانش‌آموزان دختر به حضور معلمین خانم هم‌ نیاز می‌باشد. برای مشارکت در برگزاری کلاس‌های آموزشی برای دانش‌آموزان حاشیه‌نشین، با شماره درج شده ... بیشتر بخوانید »