یکشنبه, ۳, تیر ۱۳۹۷

اخبار

معجونی به نام چمران

معجونی به نام چمران یک نفر را فرض کنید با سابقه علمی بسیار عالی که در ایالات متحده آمریکا مشغول به تحصیل در سطوح عالی بوده و یک دانشمند فیزیک پلاسمای هسته‌ای به شمار می‌رود. یک شخص دیگر را فرض کنید که گروهبان تعلیم دهنده‌ی عملیاتهای نظامی است؛ در لبنان کار با آر‌پی‌جی را یاد گرفته و در جنگ، به رزمندگان ... بیشتر بخوانید »

شروع جلسات اخلاق ومعارف

باید مراقب باشیم تا با غفلت ،سرمایه های معنوی ما از دست نرود.    شروع جلسات اخلاق ومعارف    روز چهار شنبه همین هفته (۳۰خرداد۹۷) بلافاصله پس از اتمام نماز عشا تا ساعت ۱۰/۱۵   مکان: مسجد جامع لولاگر   برادر وخواهر گرامی،لطفا اطلاع رسانی کنید. بیشتر بخوانید »

این برای آینده‌ی کشور خطرناک است.

نماهنگ | غربت علوم پایه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: بعضی از رشته‌ها در غربت قرار گرفته‌اند. آماری که به من داده‌اند نشان میدهد که مثلاً حدود پنجاه درصد داوطلبان کنکور رشته‌ی ریاضی که رشته‌ی بسیار مهمّی است، کاهش پیدا کرده؛ این برای آینده‌ی کشور خطرناک است؛ ما این رشته‌های مهمّ علوم پایه را -بخصوص مثل ریاضی را یا فیزیک را- برای ... بیشتر بخوانید »

جنگ حدیده، فرصت طلایی مردم یمن در دفع تجاوز

انصارالله۲۷ ماه پیش منطقه جنوب را ترک کرد و این در حالی است که تا همین امروز نیروهای موسوم به ائتلاف وضع ثابت و معینی را در جنوب پدید نیاورده‌اند و این مناطق به شکلی بین آنان تقسیم شده است. به گزارش مشرق، سعدالله زارعی در یادداشت روزنامه کیهان نوشت: جنگی که از روز دوشنبه هفته پیش با هدف و ... بیشتر بخوانید »

بازسازی ساختمان کانون امام علی (ع) و ساخت حسینیه امیرالمومنین (ع)

اعضای کانون امام علی (ع) منطقه‌ی ۱۹ از خرداد امسال کار بازسازی ساختمان پایگاه و  احداث حسینه‌ای به نام مبارک امیرالمومنین (ع) را آغاز کردند. تمام هزینه‌ی این پروژه را خیرین عزیز تقبل کرده‌اند. آن‌چه که تاکنون از این پروژه پیش رفته است شامل: برق کشی لوله کشی کاشی کاری نصب سرویسهای بهداشتی کاشی کاری آشپزخانه گچ کاری کاشی کف ... بیشتر بخوانید »

بازی کاری در آموزش – قسمت اول

مقدمه امروز دانش‌آموزانی که با آن‌ها مواجه هستیم؛ بومی دنیای دیجیتال هستن و هویت جدیدی دارن. آن‌ها با فناوری‌های دیجیتالی بزرگ شدن و  سبک‌های یادگیری متفاوت، نگرش‌های جدید نسبت به فرآیند یادگیری و الزامات بالاتری برای تدریس و آموختن دارن. معلمین هم باید روش‌ها و رویکردهای متفاوتی را به کار بگیرن تا انگیزه‌ی آن‌ها را برای مشارکت در یادگیری با ... بیشتر بخوانید »

دشمن‏ترین دشمنانت، همان نفس تو است که با خود دارى‏.

بسم الله الرحمن الرحیم قَالَ النَّبِیُّ صلی الله علیه و آله و سلّم: أَعْدَى عَدُوِّکَ نَفْسُکَ الَّتِی بَیْنَ جَنْبَیْک‏. دشمن‏ترین دشمنانت، همان نفس تو است که با خود دارى‏.   بیشتر بخوانید »