جمعه, ۳۰, فروردین ۱۳۹۸

چندرسانه ای

عزیزان، اول باید روی خودمان کار کنیم

بسم الله الرحمن الرحیم و آخرین توصیه‌ی من هم مسئله‌ی تقوا و ورع و عبادت است. عزیزان من! بدانید این راه احتیاج دارد به تقوا. بدانید بهترین تبلیغ، تبلیغی است که شخصیّت عملی شما نسبت به آن اهداف و آرمانهای شما انجام خواهد داد و اثری که خواهد گذاشت: مَن نَصَبَ نَفسَهُ لِلنّاسِ اِماماً فَلیَبدَأ بِتَعلِیمِ نَفسِهِ قَبلَ تَعلیمِ غَیرِه؛‌ ... بیشتر بخوانید »

نصرت خدا در اخلاص، در تقوا و توکل ماست.

بسم الله الرحمن الرحیم   سردار شهید محمدابراهیم همت: همانطور که امام فرمودند، پیروزی نزدیکه، نصرت خدا در خلاص، در تقوا، در توکل ماست و بدون شک وقتی همه چی برای رضای خدا باشه پیروزی هم بدون شک نزدیک خواهد بود. انشاالله بیشتر بخوانید »

اگر انسان مبتلای به گناه شد …..

بسم الله الرحمن الرحیم عبدصالح الهی حضرت آیت الله امام خامنه ی مد ظلّه: «فَرِّق بَینی وَ بَینَ ذَنبِیَ المانِعِ لی مِن لُزومِ طَاعَتِک‌» که در دعای شریف ابوحمزه [هست]، یعنی اگرچنانچه انسان مبتلای به گناه شد، این گناه موجب میشود که انسان لزوم طاعت را هم از دست بدهد؛ یعنی ملازم با طاعت الهی هم نباشد؛ توفیقات از انسان ... بیشتر بخوانید »

شهید عماد مغنیه:اصل ، روحیه ایمانی و روحیه جهادی است.

بسم الله الرحمن الرحیم شهید عماد مغنیه (حاج رضوان): ….. به همین دلیل امکانات اهمیت دارد، برنامه ما اهمیت دارد، تاکتیک اهمیت دارد، پیش نویس اهداف اهمیت دارد، سیاستگذاری اهمیت دارد، چهارچوب بندی و روش کار اهمیت دارد، اما اصل بنیادین روح است. یعنی این یک محور است، تنها با عنصر مادی تغذیه نمیشود. عنصر مادی عنصر کمک کننده و ... بیشتر بخوانید »

این خانه کوچک فاطمه سلام الله علیها…..

بسم الله الرحمن الرحیم این خانه کوچک فاطمه سلام الله علیها و این افرادی که در آن خانه تربیت شدند که به حسب عدد، چهار- پنج نفر بودند و به حسب واقع، تمام قدرت حق تعالی را تجلی دادند، خدمتهایی کردند که ما را و شما را و همه بشر را به اعجاب درآورده است. خطبه فاطمه زهرا سلام الله ... بیشتر بخوانید »

زندگی‌تان را شیرین کنید …..

بسم الله الرحمن الرحیم گفتگوی رهبر انقلاب با خانواده‌ی شهدای مدافع حرم: – عروس شهید مدافع حرم: من چه‌‌کار بکنم؟ وظیفه‌ی من چیست؟ دوست داشتم از خودتان بپرسم؛ من دارم درس میخوانم، هنوز بچّه ندارم، ولی واقعاً الان وظیفه‌ی خودم را نمیدانم. رهبر انقلاب: اوّلاً بچّه‌دار بشوید. اینهایی که اوّل زندگی، همین‌طور مدام [بچّه‌دار شدن را] عقب می‌اندازند و میگویند ... بیشتر بخوانید »

۱۵ دقیقه قبل از شهادت ….

بسم الله الرحمن الرحیم خاطره ای درباره شهید بزرگوار وحید درخشانی: در آخرین روزی که از کنار رودخانه دز به مقر خود برگشتیم برای اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء آماده شدیم و به مسجد (چادری که در وسط مقر بود) رفتیم و پس از اقامه نماز از شدت گرسنگی سریع به چادر خود آمدیم و ظرف غذای خود را ... بیشتر بخوانید »

الا بذِکْرِ اللهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

بسم الله الرحمن الرحیم فقیه عارف حضرت آیت الله امام خمینی قدس سرّه: اگر تمام عالم را، تمام این کهکشانها و تمام این سیّارات و ثوابت و هر چه هست در تحت سلطه یک نفر بیاید، باز قانع نمی‌شود، برای اینکه اینها کمال مطلق نیست. تا نرسد به آنجایی که اتصال به دریای کمال مطلق پیدا بکند و فانی در ... بیشتر بخوانید »