شنبه, ۳۰, تیر ۱۳۹۷

مطالب مفید

رونمایی از سایت جدید KHAMENEI.IR ویژه نوجوانان

با توجه به حضور فعال نسل نو در فضای مجازی، KHAMENEI.IR از سایت جدیدی با عنوان «نو+جوان» (ویژه مخاطبان تا ۱۸ سال) در روز پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه رونمایی شد. این سایت قصد دارد با استفاده از همراهی و مشارکت نوجوانان فعال و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توانایی‌های این نسل، پیام انقلاب اسلامی را با تمرکز بر اندیشه‌های حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ... بیشتر بخوانید »

سبک زندگی منفعلانه با موبایل

 در بخشی از این یادداشت آمده است: «آنچه مهم‌تر از رفتارهای خوب و بد ماست، عادت‌هایی است که این رفتارها در ما به جای می‌گذارند. بدترین قسمت یک رفتار بد، عادت بدی است که در ذهن و روحیۀ ما به جای می‌گذارد؛ و بهترین قسمت یک رفتار خوب عادت خوبی است که در ذهن و روحیۀ ما به جای می‌گذارد.» ... بیشتر بخوانید »

معرفی کتاب ” بالاترین نذر”

بسم الله الرحمن الرحیم بالا برویم و پایین بیاییم انسان نیازمند عالم غیب است. خیلی از کسانی که خودشان را به در و دیوار زده‌اند تا ثابت کنند اینچنین نیست هم، خودشان می‌دانند که به تنهایی نمی‌توانند از پس مشکلاتشان بربیایند و خواسته‌هایشان را برآورده کنند. این نیاز همیشگی باعث شده تا انسان همیشه دنبال راه‌هایی برای ارتباط با آن عالم ... بیشتر بخوانید »

پیشنهاد ویژه:این فیلم ها را از دست ندهید!

با توجه به اکران فیلم هایی با مضمون انقلابی و مناسب خانواده ها بد ندیدیم تا معرفی کوتاهی از فیلم هایی که این روزها بعضا غریبانه بر روی پرده سینماهای شهر در حال اکران است و در راستای تقویت جناح فرهنگی مومن انقلابی نیاز به حضور افراد دغدغه مند این حوزه و حمایت از عوامل این فیلم ها می باشد. ... بیشتر بخوانید »

گناهی که حتی با شهادت بخشیده نمی‌شود

 نیکی به والدین یا بدی نسبت به آنان، از اعمالی است که در دنیا و آخرت آثار مثبت و منفی بر آن مترتب است که دانستن آن، انسان ها را بهتر آگاه می‌کند تا در برخورد با آن ها بیشتر مراقب اعمال خود باشند…   سرویس علمی و فرهنگی خبرگزاری «حوزه»، آثار دنیوی و اخروی نیکی به والدین و بی ... بیشتر بخوانید »

مجموعه پوسترهای(سرطان مصرف)

  مجموعه ۹۸(سرطان مصرف) ///ما به هیچ وجه به مردم نمیگوییم ریاضت[بکشند] ما میگوییم ریخت و پاش نباشد، مصرف کردن یک حرف است، بد مصرف کردن یک حرف دیگر است.(مقام معظم رهبری ۲۰/۱۲/۱۳۹۲ ) \**لینک دانلود مجموعه کامل پوسترها** لینک فایل قابل چاپ «دخل خود را نیاورید» طراح:حسین مرتضایی-اصفهان لینک فایل قابل چاپ «لباس تن کن برقی!» طراح:ریحانه سادات سجادی،هاله سادات ... بیشتر بخوانید »

حکم کمک کردن به گدا و مستحق

کمک کنم؟ نکنم؟ پول بدم؟ پول ندم؟ راست میگه؟ نمیگه؟ اینها سوالاتی است که به محض برخورد با یکی از این افراد به ظاهر نیازمند و پراکنده در سطح شهر به ذهن انسان هجوم می آورند و حسابی آن را درگیر خود می کنند. دست آخر هم بدون پاسخی روشن ذهن را رها کرده و می روند. این سوالات که ... بیشتر بخوانید »

این مستند غرورآفرین را از دست ندهید…

 تقاضاهای مکرری برای پخش مستند “هفت دقیقه تا تل آویو” از رسانه ملی می شود . به گزارش روابط عمومی رسانه ملی مستند “هفت دقیقه تا تل آویو ” که از شبکه یک سیما پخش شد با اقبال مخاطبان مواجه شد . نتایج حاصل از تلفن های مردمی به واحد ارتباط با مخاطبان اداره کل روابط عمومی رسانه ملی ( ... بیشتر بخوانید »

با فضای مجازی چه کنیم؟/ حجت الاسلام علیرضا پناهیان

آسیب‌ها و فرصت‌های فضای مجازی باعث ایجاد سوالات متعدد و متنوعی در میان جوانان متدین و انقلابی شده است. در یادداشت حجت الاسلام علیرضا پناهیان با موضوع «فضای مجازی» به برخی از این سوالات پاسخ داده است. این یادداشت به مقوله‌هایی چون فضای مجازی، فناوری‌های نوین و اینترنت می‌پردازد و وظیفه‌ی جوان مسلمان در مواجهه با آن‌ها را تبیین می‌کند. ... بیشتر بخوانید »

نرم افزار قرآنی معجزه جاوید

بسم الله الرحمن الرحیم یکی از دوستان خوش ذوق اقدام به طراحی نرم افزار قرآنی جامعی نموده اند که در زیر به معرفی آن می پردازیم. نرم افزار کامل و زیبایی است از دستش ندید. سلام علیکم ، نرم افزار قرآنی “معجزه جاوید” که به توفیق الهی توسط اینجانب طراحی و ساخته شده برای استفاده رایگان هموطنان عزیز عرضه می ... بیشتر بخوانید »