پنج شنبه, ۱۰, فروردین ۱۳۹۶

مطالب مفید

افتتاحیه باشگاه متانت(مربیان تربیتی انقلابی نخبه تهران)/ مباحث تربیتی استاد گرانقدر عالم زاده نوری

photo_2015-05-05_13-56-47

عقاب، با اخلاق مرغی- خروسی تخم یک عقاب رو زیر پای مرغ گذاشتن.جوجه های مرغ یک به یک سر از تخم در آوردند و جوجه عقاب هم بیرون آمد.جوجه عقاب تصور می کرد که این مرغ مادر اوست،خروس هم بابایش و این جوجه هایی هم که دور و برش هستند خواهر و برادرش .زندگی خوب و خوشی را شروع کردند ... بیشتر بخوانید »

رونمایی از سایت جدید KHAMENEI.IR ویژه نوجوانان

139402082210c03b4

با توجه به حضور فعال نسل نو در فضای مجازی، KHAMENEI.IR از سایت جدیدی با عنوان «نو+جوان» (ویژه مخاطبان تا ۱۸ سال) در روز پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه رونمایی شد. این سایت قصد دارد با استفاده از همراهی و مشارکت نوجوانان فعال و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توانایی‌های این نسل، پیام انقلاب اسلامی را با تمرکز بر اندیشه‌های حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ... بیشتر بخوانید »

دو نعمت بزرگ

0jml479qfz0hmo9x6lbu

پیامبر اکرم فرمودند:فرزند نیکوکاری که با مهربانی به پدر و مادرش نگاه کند در مقابل هر نگاه، ثواب یک حج کامل مقبول به او داده می‌شود، سؤال کردند، حتی اگر روزی صدمرتبه به آنها نگاه کند؟ فرمود: آری خداوند بزرگتر و پاکتر است. بحارالانوار جلد ۷۴ صفحه ۷۳  امام کاظم(ع) فرمودند:از پیامبر خدا (ص) سؤال کرد: حق پدر بر فرزند ... بیشتر بخوانید »

سبک زندگی منفعلانه با موبایل

120521043619-clinton-steyer-internet-story-top

 در بخشی از این یادداشت آمده است: «آنچه مهم‌تر از رفتارهای خوب و بد ماست، عادت‌هایی است که این رفتارها در ما به جای می‌گذارند. بدترین قسمت یک رفتار بد، عادت بدی است که در ذهن و روحیۀ ما به جای می‌گذارد؛ و بهترین قسمت یک رفتار خوب عادت خوبی است که در ذهن و روحیۀ ما به جای می‌گذارد.» ... بیشتر بخوانید »

طریقه ختم حدیث شریف کساء بر اساس دستورالعملی از آیت الله بهاءالدینی/ کتابی کاربردی با محتوایی ناب و غنی درباره نذر و دعا

135145

بالا برویم و پایین بیاییم انسان نیازمند عالم غیب است. خیلی از کسانی که خودشان را به در و دیوار زده‌اند تا ثابت کنند اینچنین نیست هم، خودشان می‌دانند که به تنهایی نمی‌توانند از پس مشکلاتشان بربیایند و خواسته‌هایشان را برآورده کنند. این نیاز همیشگی باعث شده تا انسان همیشه دنبال راه‌هایی برای ارتباط با آن عالم بگردد که نذر و ... بیشتر بخوانید »

پیشنهاد ویژه:این فیلم ها را از دست ندهید!

7888

با توجه به اکران فیلم هایی با مضمون انقلابی و مناسب خانواده ها بد ندیدیم تا معرفی کوتاهی از فیلم هایی که این روزها بعضا غریبانه بر روی پرده سینماهای شهر در حال اکران است و در راستای تقویت جناح فرهنگی مومن انقلابی نیاز به حضور افراد دغدغه مند این حوزه و حمایت از عوامل این فیلم ها می باشد. ... بیشتر بخوانید »

گناهی که حتی با شهادت بخشیده نمی‌شود

634

 نیکی به والدین یا بدی نسبت به آنان، از اعمالی است که در دنیا و آخرت آثار مثبت و منفی بر آن مترتب است که دانستن آن، انسان ها را بهتر آگاه می‌کند تا در برخورد با آن ها بیشتر مراقب اعمال خود باشند…   سرویس علمی و فرهنگی خبرگزاری «حوزه»، آثار دنیوی و اخروی نیکی به والدین و بی ... بیشتر بخوانید »

مجموعه پوسترهای(سرطان مصرف)

thumb_postermovement98-59

  مجموعه ۹۸(سرطان مصرف) ///ما به هیچ وجه به مردم نمیگوییم ریاضت[بکشند] ما میگوییم ریخت و پاش نباشد، مصرف کردن یک حرف است، بد مصرف کردن یک حرف دیگر است.(مقام معظم رهبری ۲۰/۱۲/۱۳۹۲ ) \**لینک دانلود مجموعه کامل پوسترها** لینک فایل قابل چاپ «دخل خود را نیاورید» طراح:حسین مرتضایی-اصفهان لینک فایل قابل چاپ «لباس تن کن برقی!» طراح:ریحانه سادات سجادی،هاله سادات ... بیشتر بخوانید »

حکم کمک کردن به گدا و مستحق

390361_370570219701391_1557620567_n

کمک کنم؟ نکنم؟ پول بدم؟ پول ندم؟ راست میگه؟ نمیگه؟ اینها سوالاتی است که به محض برخورد با یکی از این افراد به ظاهر نیازمند و پراکنده در سطح شهر به ذهن انسان هجوم می آورند و حسابی آن را درگیر خود می کنند. دست آخر هم بدون پاسخی روشن ذهن را رها کرده و می روند. این سوالات که ... بیشتر بخوانید »

این مستند غرورآفرین را از دست ندهید…

10714752123519935839522952239167103675

 تقاضاهای مکرری برای پخش مستند “هفت دقیقه تا تل آویو” از رسانه ملی می شود . به گزارش روابط عمومی رسانه ملی مستند “هفت دقیقه تا تل آویو ” که از شبکه یک سیما پخش شد با اقبال مخاطبان مواجه شد . نتایج حاصل از تلفن های مردمی به واحد ارتباط با مخاطبان اداره کل روابط عمومی رسانه ملی ( ... بیشتر بخوانید »