شنبه, ۱, اردیبهشت ۱۳۹۷

کانون امام حسن (ع)

افتتاح باشگاه کتابخوانی کانون

سلام داریم خدمت شما…بی مقدمه بریم سر اصل مطلب پنجشنبه هفته گذشته مصادف با سیزدهم  آخرین ماه از سال هزار و سیصد و نود و چهار روز مهمی برای اعضای کانون بود … میپرسید چرا؟ اول اینکه جوایز مسابقه کتابخوانی دهه فجر به برندگان مسابقه اهدا شد: در دوره ۲۲ آقای ترابی رقابت تنگاتنگی بین سه نفر از کتاب خوان ... بیشتر بخوانید »

گزارش تابستانه کانون امام حسن مجتبی (ع) ۱۶ تابستان ۱۳۹۴

بسمه تعالی برای دیدن فایل گزارش مصور تابستانه کانون امام حسن مجتبی (ع) ، کلیک کنید. گزارش تابستانه کانون۱۶) بیشتر بخوانید »

اردوی حرم کانون امام حسن مجتبی (ع) (۱۶)

بسمه تعالی اردوی سنتی و تاریخی حرم مطهر در ماه مبارک رمضان : بازی های تیمی و دست جمعی و دور هم بودن دوره ها و صمیمیت و دلگرمی برای شروع ترمی پربار و پر انرژی : عکس های دست جمعی ،جلوه عشق و صمیمیت و اتحاد بین اعضای دوره ها :          خوردن هندوانه و شب ... بیشتر بخوانید »

جلسه اولیای دوره های ۲۰ تا۲۳ کانون امام حسن مجتبی (ع)(۱۶)

بسمه نعالی آغاز کار و شروع برنامه های مدون و منظم کانون  امام حسن مجتبی (ع) (۱۶)  بعد از برگزاری افتتاحیه و دعوت اولیای محترم به منظور پیگیری جدی دانش آموزان و ارائه برنامه کلی در طول ترم تابستان جلسه اولیای دوره ۲۰ و ۲۱ و ۲۲ با حضور مسئولین دوره ها و مسئول محترم کانون ( آقای مرامی ) ... بیشتر بخوانید »

قبولی دوره ۲۳ ای های کانون امام حسن مجتبی (ع) ۱۶

بسمه تعالی کسب موفقیت و قبولی دوره ۲۳ ای های کانون ۱۶ در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان : تفکیک قبولی ها : پذیرفته شدگان در مدارس نمونه دولتی :   پذیرفته شدگان در مدارس تیزهوشان : به امید پیشرفت این آینده سازان در زندگی و رسیدن به درجات والای علمی و عرفانی … بیشتر بخوانید »

افتتاحیه کانون امام حسن مجتبی(ع) ۱۶

بسمه تعالی  افتتاحیه کانون امام حسن مجتبی (ع) در تابستان  ۱۳۹۴   آغاز برنامه و شور و هیجان بسیار بالای دوره های کانون ،و اشتیاق و حضور دوره جدیدالورود(دوره  ۲۳)        صحبت های   نماینده بنیاد در کانون( آقای حسین گلردی ):       استفاده از سخنان شیرین و دلنشین مسئول کانون وقت ( آقای هادی مرامی) و مصاحبه با سه ... بیشتر بخوانید »

جلسات روش تحلیل و تفکر

صوت مقابل را در لزوم کسب قدرت تحلیل سیاسی گوش کنید! “باید کاری کنیم که جوان ما بتواند مغالطه را بشناسد.” این توصیه رهبر انقلاب امام خامنه ای برای کسب قدرت تحلیل سیاسی است. امام خامنه ای ۲۳/۵/ ۸۵: “بحمدالله امروز تشکل های دانشجویی خوبی در دانشگاه هست- در کنار حرکت فکری علمی، به سمت یافتن قدرت تحلیل سیاسی کشانده ... بیشتر بخوانید »

گزارش تصویری اردو جهادی کانون دانش پژوهان نخبه

با این چند عکس نمی شود زحمات بچه ها را به نمایش گذاشت و از کارهای پر از عشق و بدون چشم داشتشان تشکر کرد .آنها مزد کارشان را از پروردگاشان دریافت خواهند نمود. با  این تصاویر تنها گوشه ای از باهم بودن و جهاد در راه حق و عشق بازی و لذت آن ها را به نمایش می گذاریم .  جلسه توجیهی اردو ... بیشتر بخوانید »

متن سلسله جلسات کانون برای اولیای محترم

جلسات اولیای کانون امام حسن مجتبی علیه السلام با پیگیری مستمر اولیای محترم دانش آموزان برگزار می شود در این سلسه جلسات مسئول تربیتی کانون به شرح مباحثی بسیار مهم و موضوعات کاربردی پیرامون مسئولیت های اولیاء در قبال تربیت فرزندان می پردازند که در ادامه محتوای ۴جلسه ارائه می شود. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را ارائه فرمایید… جلسه ... بیشتر بخوانید »