سه شنبه, ۳۰, بهمن ۱۳۹۷

بایگانی نویسنده: علی نهاوندی

نگاهی به کلیدواژه‌های مهم پیام «گامِ دوم انقلاب»

بسم الله الرحمن الرحیم انقلاب اسلامی ملّت ایران انقلاب پُرشکوه ملّت ایران که بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین انقلاب عصر جدید است، تنها انقلابی است که یک چلّه‌ی پُرافتخار را بدون خیانت به آرمانهایش پشت سر نهاده و در برابر همه‌ی وسوسه‌هایی که غیرقابل مقاومت به نظر میرسیدند، از کرامت خود و اصالت شعارهایش صیانت کرده و اینک وارد دوّمین مرحله‌ی خودسازی ... بیشتر بخوانید »

پیش ثبت نام اردوی زیارتی راهیان نور

بسم الله الرحمن الرحیم شروع ثبت نام اردو زیارتی راهیان نور ، مشهدالشهدا. دانش آموزان برای ثبت نام به مسئولین دوره و دانشجویان به آقای احدی مراجعه کنند ؛ ۰۹۱۹۹۰۲۸۰۶۷ علیرضا احدی مبلغ پیش ثبت نام ۱۰۰ هزار تومان ، شماره کارت جهت واریز ؛ ۵۸۵۹۸۳۱۱۰۵۸۸۵۰۰۷ علیرضا احدی جهت اطلاعات بیشتر با آقای رضا امانی تماس بگیرید ؛ ۰۹۱۹۵۲۵۶۷۴۱ رضا ... بیشتر بخوانید »

این خانه کوچک فاطمه سلام الله علیها…..

بسم الله الرحمن الرحیم این خانه کوچک فاطمه سلام الله علیها و این افرادی که در آن خانه تربیت شدند که به حسب عدد، چهار- پنج نفر بودند و به حسب واقع، تمام قدرت حق تعالی را تجلی دادند، خدمتهایی کردند که ما را و شما را و همه بشر را به اعجاب درآورده است. خطبه فاطمه زهرا سلام الله ... بیشتر بخوانید »