دوشنبه, ۲۶, آذر ۱۳۹۷

بایگانی نویسنده: علی نهاوندی

پاسخ به سؤالات شرعی درباره مسائل تحصیلی ۱۱

بسم الله الرحمن الرحیم پاسخ به سوالات شرعی درباره مسائل تحصیلی توسط حجت‌الاسلام والمسلمین فلاح‌زاده نگاه کردن به چهره دختران دانشجو که همکلاسی ما هستند و در برخی از موارد مجبور به صحبت کردن و تعامل با آنها در زمینه‌­های درسی می­شویم و آنها حجاب را به طور کامل رعایت نمی­کنند و حواس ما به آنها پرت می­شود و بعضا ... بیشتر بخوانید »

اطلاعیه تشکیل حلقه های تخصصی علمی

بسم الله الرحمن الرحیم ویژه دانشجویان دوره۱۸و ۱۹ رشته های مهندسی و علوم پایه با توجه به اهمیت حلّ مسائل اولویت‌دار کشور، رشد علمی و عملی دانشجویان؛ معاونت دانشجویی قرارگاه شهید آقاسی‌زاده و معاونت دانشجویی کانون دانش‌پژوهان نخبه بنا دارد حلقه‌های تخصصی علمی با هدف رشد علمی هدفمند و معطوف به مسائل کشور ایجاد کند. در این راستا از تمامی ... بیشتر بخوانید »

متن ششمین جلسه کتاب”شط شراب”

بسم الله الرحمن الرحیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله الذی هدانا سبل السلام و نهانا عن اتباع خطوات الشیطان و الصلاه و السلام علی افضل من دعل الی سبیل ربه بالحکمه و الموعظه الحسنه سیدنا و نبینا ابی القاسم المصطفی محمد صل الله علیه و علی اهل بیته  الطیبین و الطاهرین المعصومین المکرمین و اللعن الدائم علی اعدائهم اجمعین من ... بیشتر بخوانید »

مراسم عمامه گذاری برادر عزیزمان جناب آقای محمدحسین رفیعی

بسم الله الرحمن الرحیم مراسم عمامه گذاری برادر عزیزمان جناب آقای محمدحسین رفیعی توسط حاج آقا بعد از جلسه‌ی پرفیض قرائت حدیث کسا و ختم صلوات در مسجد لولاگر برگزار گردید. ایشان مسئول شعبه‌ی کانون امام رضا علیه السلام و عضو شورای تربیت کانون نخبه هستند! توفیق بیش از پیش ایشان را از خداوند بزرگ مسئلت داریم. بیشتر بخوانید »

کار جهادی در کانون امام رضا علیه السلام

بسم الله الرحمن الرحیم اتمام پروژه دیوار کشی در کانون امام رضا علیه السلام دیوار کشی و نصب درب برای ایجاد درب ورودی+تبدیل اتاق بلااستفاده به کلاس با کشیدن دیوار در آن با کمک دانش آموزان و دانشجویان. بیشتر بخوانید »

هیئت هفتگی کانون سیدالکریم علیه السلام

بسم الله الرحمن الرحیم مراسم هفتگی کانون سیدالکریم علیه السلام به یاد شهید محمودرضا بیضائی برگزار شد. فرازی از وصیت‌نامه ی این شهید بزرگوار که در انتهای مراسم خوانده شد را در زیر بخوانید: باید به خودمان بقبولانیم که در این زمان بدنیا آمده‌ایم و شیعه هم بدنیا آمده‌ایم که مؤثر در تحقق ظهور مولا باشیم و این همراه با ... بیشتر بخوانید »

حدیث شریف کسا از منظر آیت‌الله بهجت قدس‌سره

بسم الله الرحمن الرحیم حدیث شریف کسا، روایتی است از عظمت پنج‌تن آل عبا، روایتی جالب و جاذب از پنج بزرگواری که محور عالم هستی هستند؛ فاطمه و پدرش و شوهرش و فرزندانش. سلام الله علیهم اجمعین. حضرت آیت‌الله بهجت‌قدس‌سره مانند دیگر عالمان بزرگ شیعه توجه ویژه‌ای به این حدیث داشت. شاید چشم‌گیرترین امری که در این‌باره از ایشان مشهود ... بیشتر بخوانید »

مراسم ختم هفتادهزار صلوات و قرائت حدیث شریف کسا

بسم الله الرحمن الرحیم ادعونی استجب لکم وظیفه ما گدایی در خانه حضرت محبوب است قابل توجه برادران و خواهران! مراسم ختم هفتادهزار صلوات و قرائت حدیث شریف کسا زمان: روز جمعه ساعت ۷/۳۰شب مکان: میدان جمهوری مسجد جامع لولاگر برای حضور فرزندان و کودکان شیر خوارتان در این مجلس که دراستجابت دعا مؤثر است جدیت نمایید. تذکرویژه : حتی ... بیشتر بخوانید »