دوشنبه, ۲۷, خرداد ۱۳۹۸

بایگانی نویسنده: جواد داور

نونوار سازی کانون سیدالکریم علیه السلام

بسم الله الرحمن الرحیم پیامبر خدا فرمود: «دلى که در آن حکمتى نیست، مانند خانه ویران است، پس بیاموزید و آموزش دهید، بفهمید و نادان نمیرید. براستى که خداوند، بهانه‏‌اى را براى نادانى نمى‏‌پذیرد.» قلب کانون با یاد دادن و یاد گرفتن می‌تپه! آموزش و تربیت نخبگانی خواست ماست! پس چه خوبه که محیط کانون به بهترین شکل خودش برای ... بیشتر بخوانید »

اولین اردوی مطالعاتی آمادگی برای کنکور دانش‌آموزان دوره ۲۱

بسم الله الرحمن الرحیم بعد از یک اردوی باحال که گزارشش را قبلاً دیدید، اولین اردوی مطالعاتی بچه‌های کنکوری کانون امام علی علیه السلام از اول تا سیزدهم تیرماه برگزار می‌شود. موفقیت بیش از پیش این خوبان را از خداوند می‌خواهیم! بیشتر بخوانید »

اردوی تفریحی دماوند-لومان کانون امام علی علیه السلام

بسم الله الرحمن الرحیم اگر قرار باشه بچه‌های کنکوری اردو تفریحی برن، جایی میرن که در کنار لذت و نشاطش، تداعی کننده‌ی مسیر پیش روشون باشه. دانش‌آموزان دوره ۲۱ کانون امام علی علیه السلام هفته‌ی گذشته مسیر کوهنوردی دماوند-لومان را برای این کار انتخاب کردند. بیشتر بخوانید »

بازسازی ساختمان کانون امام علی علیه السلام

بسم الله الرحمن الرحیم اعضای کانون امام علی علیه السلام منطقه‌ی ۱۹ از خرداد امسال کار بازسازی ساختمان پایگاه و  احداث حسینه‌ای به نام مبارک امیرالمومنین علیه السلام را آغاز کردند. تمام هزینه‌ی این پروژه را خیرین عزیز تقبل کرده‌اند. آن‌چه که تاکنون از این پروژه پیش رفته است شامل: برق کشی لوله کشی کاشی کاری نصب سرویسهای بهداشتی کاشی ... بیشتر بخوانید »

بازی کاری در آموزش – قسمت اول

بسم الله الرحمن الرحیم مقدمه امروز دانش‌آموزانی که با آن‌ها مواجه هستیم؛ بومی دنیای دیجیتال هستن و هویت جدیدی دارن. آن‌ها با فناوری‌های دیجیتالی بزرگ شدن و  سبک‌های یادگیری متفاوت، نگرش‌های جدید نسبت به فرآیند یادگیری و الزامات بالاتری برای تدریس و آموختن دارن. معلمین هم باید روش‌ها و رویکردهای متفاوتی را به کار بگیرن تا انگیزه‌ی آن‌ها را برای ... بیشتر بخوانید »

دشمن‏ترین دشمنانت، همان نفس تو است که با خود دارى‏.

بسم الله الرحمن الرحیم قَالَ النَّبِیُّ صلی الله علیه و آله و سلّم: أَعْدَى عَدُوِّکَ نَفْسُکَ الَّتِی بَیْنَ جَنْبَیْک‏. دشمن‏ترین دشمنانت، همان نفس تو است که با خود دارى‏.   بیشتر بخوانید »

اطلاعیه درس اخلاق و معارف شرح کتاب “شط شراب”

با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به مدد الهی و تحت عنایات امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، هیئت کریم آل طه (علیه السلام) این توفیق را پیدا نموده است تا علاوه بر برنامه هایی که در مناسبتهای گوناگون برپا خواهد نمود، جلسه ای ماهانه را به تقویم برنامه های خود اضافه نماید. اخیرا کتابی با ... بیشتر بخوانید »