پنج شنبه, ۲۵, مرداد ۱۳۹۷

بایگانی نویسنده: جواد داور

نونوار سازی کانون سیدالکریم (ع)

بسم الله الرحمن الرحیم پیامبر خدا فرمود: «دلى که در آن حکمتى نیست، مانند خانه ویران است، پس بیاموزید و آموزش دهید، بفهمید و نادان نمیرید. براستى که خداوند، بهانه‏‌اى را براى نادانى نمى‏‌پذیرد.» قلب کانون با یاد دادن و یاد گرفتن می‌تپه! آموزش و تربیت نخبگانی خواست ماست! پس چه خوبه که محیط کانون به بهترین شکل خودش برای ... بیشتر بخوانید »

موفقیت در مسابقات کشوری صحیفه‌ی سجادیه

بسم الله الرحمن الرحیم موفقیت جناب آقای حسین سلمانی، دانش‌آموز دوره‌ی۲۱ کانون سیدالکریم را در کسب رتبه‌ی دوم “مسابقات کشوری صحیفه سجادیه” در شهر مقدس مشهد تبریک می‌گوییم. بیشتر بخوانید »

اولین اردوی مطالعاتی آمادگی برای کنکور دانش‌آموزان دوره۲۱

بعد از یک اردوی باحال که گزارشش را قبلاً دیدید، اولین اردوی مطالعاتی بچه‌های کنکوری کانون امام علی (ع) از اول تا سیزدهم تیرماه برگزار می‌شود. موفقیت بیش از پیش این خوبان را از خداوند می‌خواهیم! بیشتر بخوانید »

گزارش تصویری اردوی تفریحی دماوند-لومان

اگر قرار باشه بچه‌های کنکوری اردو تفریحی برن، جایی میرن که در کنار لذت و نشاطش، تداعی کننده‌ی مسیر پیش روشون باشه. دانش‌آموزان دوره ۲۱ کانون امام علی (ع) هفته‌ی گذشته مسیر کوهنوردی دماوند-لومان را برای این کار انتخاب کردند. بیشتر بخوانید »

بازسازی ساختمان کانون امام علی (ع) و ساخت حسینیه امیرالمومنین (ع)

اعضای کانون امام علی (ع) منطقه‌ی ۱۹ از خرداد امسال کار بازسازی ساختمان پایگاه و  احداث حسینه‌ای به نام مبارک امیرالمومنین (ع) را آغاز کردند. تمام هزینه‌ی این پروژه را خیرین عزیز تقبل کرده‌اند. آن‌چه که تاکنون از این پروژه پیش رفته است شامل: برق کشی لوله کشی کاشی کاری نصب سرویسهای بهداشتی کاشی کاری آشپزخانه گچ کاری کاشی کف ... بیشتر بخوانید »

بازی کاری در آموزش – قسمت اول

مقدمه امروز دانش‌آموزانی که با آن‌ها مواجه هستیم؛ بومی دنیای دیجیتال هستن و هویت جدیدی دارن. آن‌ها با فناوری‌های دیجیتالی بزرگ شدن و  سبک‌های یادگیری متفاوت، نگرش‌های جدید نسبت به فرآیند یادگیری و الزامات بالاتری برای تدریس و آموختن دارن. معلمین هم باید روش‌ها و رویکردهای متفاوتی را به کار بگیرن تا انگیزه‌ی آن‌ها را برای مشارکت در یادگیری با ... بیشتر بخوانید »

دشمن‏ترین دشمنانت، همان نفس تو است که با خود دارى‏.

بسم الله الرحمن الرحیم قَالَ النَّبِیُّ صلی الله علیه و آله و سلّم: أَعْدَى عَدُوِّکَ نَفْسُکَ الَّتِی بَیْنَ جَنْبَیْک‏. دشمن‏ترین دشمنانت، همان نفس تو است که با خود دارى‏.   بیشتر بخوانید »

درس اخلاق و معارف شرح کتاب “شط شراب”

با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به مدد الهی و تحت عنایات امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، هیئت کریم آل طه (علیه السلام) این توفیق را پیدا نموده است تا علاوه بر برنامه هایی که در مناسبتهای گوناگون برپا خواهد نمود، جلسه ای ماهانه را به تقویم برنامه های خود اضافه نماید. اخیرا کتابی با ... بیشتر بخوانید »