سه شنبه, ۲۵, دی ۱۳۹۷

بایگانی نویسنده: مجید

رازق – نرم افزاری فراتر از حد انتظار

بسم الله الرحمن الرحیم مدتی پیش عده ای از کانونی ها اقدام به تاسیس یک گروه نرم افزاری نمودند. (اینجا) این گروه تا به حال محصولات متنوعی ارائه داده است و آخرین آنها که محصولی فاخر نیز می باشد، “رازق” نام دارد، نرم افزاری که قرار است دست یار کسب وکار ها باشد(سایت ساز، حسابرسی، ساعت کاری، بایگانی، برنامه ریزی، ... بیشتر بخوانید »

پیام تسلیت به جناب رسول ممی خانی (محسنی منش)

بسم الله الرحمن الرحیم انّا لله و انّا الیه راجعون بدینوسیله درگذشت پدر بزرگوار رسول ممی خانی (محسنی منش) را به ایشان و خانواده محترمشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم همنشینی با اولیای الهی و صبر برای خانواده ایشان مسئلت داریم.     بیشتر بخوانید »

نرم افزار قرآنی معجزه جاوید

بسم الله الرحمن الرحیم یکی از دوستان خوش ذوق اقدام به طراحی نرم افزار قرآنی جامعی نموده اند که در زیر به معرفی آن می پردازیم. نرم افزار کامل و زیبایی است از دستش ندید. سلام علیکم ، نرم افزار قرآنی “معجزه جاوید” که به توفیق الهی توسط اینجانب طراحی و ساخته شده برای استفاده رایگان هموطنان عزیز عرضه می ... بیشتر بخوانید »

پیام تسلیت درگذشت پدر آقای حسن فیض اللهی

بسم الله الرحمن الرحیم انّا لله و انّا الیه راجعون بدینوسیله درگذشت پدر برادر بزرگوارمان جناب آقای حسن فیض اللهی را به ایشان و خانواده محترمشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم همنشینی با اولیای الهی و صبر برای خانواده ایشان مسئلت داریم. مراسم تشییع جنازه آن مرحوم در روز جمعه مورخ ۱۳۹۳/۰۸/۱۶ از ساعت ۱۰:۰۰ صبح برگزار می گردد. ... بیشتر بخوانید »

کتاب ارتباط بین قرآن و فیزیک

بسم الله الرحمن الرحیم چند تن از اعضای کانون دانش پژوهان نخبه بر روی مساله جالبی، تحقیقی به عمل آورده و آن را در قالب کتابی منتشر کرده اند. مقاله تحقیقیی است در رابطه با ارتباط بین قرآن و فیزیک و اینکه چرا به این دنیا وارد شده ایم و به کجا خواهیم رفت، اعمال ما چه تاثیری در گذشته ... بیشتر بخوانید »

سامانه مدیریت آزمون برخط کانون دانش پژوهان نخبه

بسم الله الرحمن الرحیم به همت تیم طراحی نرم افزاری و پایگاه خبری کانون دانش پژوهان نخبه، سامانه مدیریت آزمون برخط کانون دانش پژوهان نخبه تولید شد. با سامانه مدیریت آزمون برخط کانون دانش پژوهان نخبه از این پس نتایج و کارنامه آزمون های ورودی را می توان به صورت برخط (آنلاین) در اختیار دانش آموزان و اولیا محترم قرار ... بیشتر بخوانید »

طنز – شکم، غذا و دیگر هیچ!

بسم الله الرحمن الرحیم مثل سنوات گذشته برادر باراک اوباما سفره افطاری انداختند و بخشی از مسلمانان آمریکا را بر سر خوان خود میهمان کردند. احتمالاً در حاشیه این افطاری گعده دوستانه‌ای هم تشکیل شده است که متن زیر گزارشی است از آنچه در آن جمع دوستانه گذشته است: نماینده قطر: جزاک الله خیرا یا اخی اوباما… خدا شما را ... بیشتر بخوانید »

طنز – دستگاه تبدیل شکم به غیرت رسید!

بسم الله الرحمن الرحیم چند آگهی مناسبتی برای این روزهای غزه: ۱. دستگاه تبدیل شکم به غیرت رسید! در کوتاهترین مدت بخشی از شکمهای خود را به غیرت تبدیل کنید با ارسال رایگان به کشورهای حاشیه خلیج فارس و حومه ۲. آرامش اعصاب و روان خود را به ما بسپارید تلویزیون‌های هوشمند رسید! این تلویزیون با سانسور هوشمند تصاویر جنگ ... بیشتر بخوانید »

نتیجه نهایی نظرسنجی مقایسه قالب جدید و قدیمی سایت

بسم الله الرحمن الرحیم با توجه به تغییرات اساسی سایت کانون دانش پژوهان نخبه، این پایگاه در یک نظرسنجی از مخاطبان خود خواست تا نظر شان را درباره پایگاه جدید و قدیمی اعلام کنند تا بازخوردی از این تغییرات را جمع اوری نماید. در این نظرسنجی که مقایسه ای میان وبسایت قدیمی و جدید کانون دانش پژوهان نخبه صورت گرفته بود حدود ... بیشتر بخوانید »

جارچی ۱۰

بسم الله الرحمن الرحیم سلام بر شما؛ سلامی بهاری. جارچی دو رقمی شد! یاد اون نشریه ها و بولتن ها و شب نامه ها و … بخیر که قصد می کردیم ماهانه بزنیم اما سرجمع به شماره پنجم هم نمی رسید و کار می خوابید. هیچکی هم نمی خوند و کاغذ حروم می کردیم . یادتون هست؟! یادش بخیر… در ... بیشتر بخوانید »